Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Cicizik a lányom nem birom...

Kirababa kérdése:

Cicizik a lányom nem birom leszoktatni mit tegyek?

Figyelt kérdés
17 honapos a lanyom és cicizik amikor aludni akar nem kelll neki cumis üveg meg cumi se babát várok megint és fáraszto ötlet bekentem már mindennel egyszer bevált de hajnalba aludt el keservesen sirt aztán elaludt és kellet nekia cicim ujra nem tudom leszoktatni egyáltalán
2012. dec. 21. 14:26
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Beszéld meg vele, hogy nincs cici. Hidd el, megérti. Én lányomat 2évesen szoktattam le a napközbeni cicikről (alváshoz még van). Mondtam neki, hogy pihennie kell neki is és hogy üres és meg kell telnie estére. Kb 2napig mondogatta, hogy cicizne, de üres, aztán azóta nem. Az esti ébredést is beszéld meg vele, lefekvéskor. Hogy a cicinek is aludnia kell. Én ezt mondtam, így le tudtam redukálni az esti 5cicit 2re :)
2012. dec. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

Ja igen. Az vált be még, hogy mondtam neki, hogy adnék én. Szóval hogy azt kellett vele megértetnem, hogy adnék neki, de elfogyott belőle a tejci. Mert így érzi, hogy nem Nemet mondasz neki, nem erőszakkal szeretnéd leszoktatni.

Amúgy én lányom is hihetetlen cicifüggő (volt) és ez az egy megoldás vált be. Ja meg mondtam neki azt is, hogy elbújt a cici. Ilyenkor bekukucskált a polómhoz és megsimogatta, de nem kérte. Szóval csak türelemmel és következetességgel lehet leszoktatni. Nekem az erőszakos és letapasztós, bekenős, meg egyik nap még van, másik nap egyáltalán nincs nem vált be. Meg pl tűzzetek ki határidőt, ezt is csináltam. Hogy még 4et alszunk, aztán 5.este már nem lesz cici, csak pl 1szer.

2012. dec. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 xStefix ***** válasza:
Mennyi idős terhes vagy? Mert több olyan fordulópont is van a terhesség alatt, amikor gyakran maguktól is abbahagyják a szopit a nagytesók.
2012. dec. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok terhes
2012. dec. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha egyszer nemet mondasz, mindig nemet kell mondani, így, hogy néha van cici, néha nincs, csak összezavarod. Próbálj neki valami pótlékot, akár valami állatkát adni, mondd meg őszintén, hogy fáj neked, beteg a cici, elment aludni, ennyi idősen azért ha sokszor megbeszélitek, már meg kell értenie, még ha elfogadni nehéz is. VEdd ölbe, bújjatok össze, énekelj neki helyette. Mondd, hogy megpusilhatja, simogathatja, de szopizni már nem lehet belőle.
2012. dec. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Dejó, hogy nekünk magától hagyta el a lányom. Esetleg próbáld terelni a figyelmét és nem felkínálni hátha elfelejtkezik róla. De amit a többiek írtak az jónak tűnik. Viszont legyél következetes, mert ha egyszer nem akkor az legyen mindig nem.
2012. dec. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!