Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen lesz a szopizás ha...

Milyen lesz a szopizás ha megjön a menstruációm? Kinek hogy volt?

Figyelt kérdés
Mármint a babó hogy fogadta?
2012. dec. 28. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Szülés után 6 hétre meg is jött. Lánykám megérezte, és akkor pár napig nem is nagyon akart szopizni, tiszta szenvedés volt. 8 hónapig tudtam szoptatni, azalatt minden hónapban mikor megjött, a babám szenvedett a szopizással. Sírt, kiköpte a cicit, tiltakozott. Aztán 2-3 nap és helyreállt a dolog.


De van olyan baba, aki észre sem veszi.

2012. dec. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nálam sajna nem jól fogadta. 8 hónapja szoptattam éppen, reggel még szopott bőven, délben megjött a menszesz és már nem szopott utána. rosszúl érintett, azt mondták megváltozott a tej íze. ha hamarabb jött volna meg mondjuk 2 hónaposan akkor lehet nem így alakult volna, mert egy ismerősömnek korán jött meg alig 2 hónapos volt a baba és utána még 2 évig szopott. nekem nem így alakult.
2012. dec. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2 és fél évig szoptattam,3 hónapos korától menstruáltam.Eleinte kevesebbet evett olyankor,mert más íze van a tejnek,de később már kicsit sem zavarta.
2012. dec. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem szülés után a 4. héten megjött a babót nem zavarta.1 éves és még szopizik.
2012. dec. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)! Már előre izgulok mi lesz akkor....
2012. dec. 28. 21:10
 6/7 anonim ***** válasza:
3 hetes volt a kkisfiam, mikor megjött a menzeszem, elment a tejem 2 nap alatt... de simán elfogadta, amit még nagy nehezen le tudtam fejni.
2012. dec. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekem most két éves a kisfiam és még mindig szopizik. Most akarunk leállni, mert úgy néz ki, érkezik a kistesó.

Nekem szülés után 7 hónapra jött meg a mensi, de a fiam ugyanúgy szopizott, mint előtte, szerintem, észre sem vette a változást, vagy ha igen, nem nagyon érdekelte. Mondjuk amúgy is egy kis cicimatyi, mindene a cici. Szerintem, ne parázz tőle, általában a babák hamar megszokják.

2012. dec. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!