Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Csomó van az egyik mellemben....

Csomó van az egyik mellemben. A tejcsomót egyből szét lehet masszírozni? Mert hiába masszírozom nem akar eltünni, annyira félek hogy nem tejcsomó.

Figyelt kérdés
Kértem már időpontot orvoshoz de 1 hét múlva kell mennem, addig nem hagy nyugodni. Másra nem is tudok gondolni. Másnak is csomós a melle?
2009. aug. 28. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Hol van a csomó pontosan? Próbáld úgy hogy masszírozás közben fejed.
2009. aug. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A mellem alsó részén.
2009. aug. 28. 12:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Próbálj olyan szopipozíciót, hogy a baba álla legyen a csomó felé, mert ő hatékonyabb, mint a fejőgép. "Ha van elég szabad kezed", de a párod vagy más is segíthet, akkor a szopi közben masszírozd gyengéden a fájdalmas részt. Nem tudom milyen idős a baba, de ha mg cseklik nyaklik, akkor fektesd a franciaágyon hanyatt, és térdelj fölé négykézláb (nem túl kényelmes, de az eredmény érdekében kibírható), a fent említett módon, állával a csomó irányába, és minél hoszabb ideig próbáld így szoptatni. Jobbulást!
2009. aug. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ami kimaradt: minél gyakrabban tedd mellre, és a szoptatást mindig a fájós mellel kezd. (Amikor éhesebb, erősebben szív...)
2009. aug. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már 10 hónapos. Napi 1-2 szopik csak. Köszönöm a válaszokat.
2009. aug. 28. 12:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én 2 hete szültem, alma nagyságú csomó lett a mellemben egyik óráról a másikra. Nem tudták szétmasszírozni, de mára jól leapadt. Figyeld, hogy változik-e a nagysága, ha nem, mielőbb doki!
2009. aug. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van rá egy tök jó krém: Garmastan. Kék szinű krém, jól bele kell masszirozni a mellbe. Csodákat tesz! Szopizás előtt jól mosd le. Nálunk is előfordult néha, ilyenkor szopizás közben is massziroztam, hogy együttes erővel ürítsük ki a cicimet. Egyszer még jól ki is csapta szegénykémet a tejcsi, mert ilyenkor egy picit sűrűbb is, mint normálisan.
2009. aug. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!