Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ki lehet masszírozni a mellből...

Ki lehet masszírozni a mellből a csomót?

Figyelt kérdés
Ha igen hogyan, milyen mozdulatokkal? Ha tud valaki ilyen oldalt, belinkelhetné... Köszönöm!
2011. okt. 11. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Csomó van a melledben? Ne masszírozgasd hanem minél hamarabb menj vele orvoshoz.
2011. okt. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én langyos zuhany alatt masszírozgattam a mellem, óvatosan körkörös mozdulatokkal a mellbimbók irányába. Aztán elzártam a vizet és próbáltam fejni, aztán újra masszírozás, újra fejés. A langyos víz elvileg jót tesz, mert megnyitja a tejcsatornákat. Nekem a védőnőm magyarázta, hogy így csináljam. Azért ha nem múlik vagy lázas leszel, menj mihamarabb orvoshoz! Minden jót Neked!
2011. okt. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos, hogy izom csomó. Menj orvoshoz, amint tudsz.
2011. okt. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon bedurrant az egyik mellem a tejtől, mert nem tudtam időben lefejni, ezért csomós lett. Miután lefejtem még mindig érzem a csomókat, igaz kisebbek és puhábbak, de ott vannak.
2011. okt. 11. 23:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is azt javaslom, amit a 2. válaszoló írt, kiegészítve azzal, hogy próbáld azt a cicit a gyereknek mielőbb odaadni, úgy, hogy a kis szája a csomó irányába nézzen! Mulatságos testhelyzetek születnek, de segít... :-9
2011. okt. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

sokszor ott marad a csomó, mert a gyulladással küzd a mell. ha biztos vagy abban, hogy már kiürült, akkor nem kell masszírozni (ha sérül a mellszövet, akkor amiatt is csomós lesz.)

szopi előtt langyos zuhany, körkörös finom mozdulatokkal simítás. ennyi elég.

nekem egyszer 2 hét alatt múlt el a csomósodás.

2011. okt. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha nincs láz, akkor emiatt még nem kell orvoshoz menni. Velem gyakran előfordult, pláne, amikor a lányom leszokott az éjszakai szopiról. Reggelre olyan voltam, mint Pamela Anderson, és iszonyúan fájtak a melleim, úszott az egész lepedő, hiába hordtam betétet.

Én a férjemmel maszíroztattam, ő nagyon értett hozzá, esetleg kérd meg a párod. Én nem is éreztem, hogy hol a csomó, csak az egész mellem fájt. De tényleg az a legjobb, ha minél többször mellre teszed, ha a baba jól szopik, akkor hamar rendbe teszi.

2011. okt. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!