Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás abbahagyása miatt...

Szoptatás abbahagyása miatt késik a menszeszem?

Figyelt kérdés
Májusban szültem júliustól rendesen megjött havonta a mensim.Decembertől a fiam magát szoktatta le a szopizásról már 4 napja megkellett volna jönnie de semmi.Teszteltem is sose lehet tudni az negatív lett.
2013. jan. 17. 10:52
 1/3 anonim válasza:
Szoptatás abbahagyása miatt nem késhet a menszesz de nagyon sok oka lehet.négy nap még nem a világ,nekem két hetet késett legutób semmilyen ok nélkül.Nem telt még el egy év sem a szülés óta,szerintem a hormonjaid nem tértek még vissza a normál kerékvágásba.Ne aggódj!
2013. jan. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Sváb Judit válasza:
Nem, valószínűleg terhes vagy megint.
2013. jan. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem vagyok terhes.Végül csak megjött 10 nap késéssel.Voltam orvosnál is azt mondta az természetes.A szervezetnek felkell dolgozni az elmúlt időszakokat.
2013. febr. 1. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!