Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Normális szoptatás abbahagyása...

Normális szoptatás abbahagyása után 1 hónappal, hogy sárga előtej jön a mellemből?

Figyelt kérdés
A ciklusom teljesen pontosra állt be, 28 napos, 5 napig tart, de után még barnázok néhány napig. A peteérést is megérzem a második szülésem óta (szurkál pont a 14. napon, és tojásfehérjés nyákom is van), ebből gondolom, hogy a peteérés rendbe jött, de az előtej az mitől lehet? Egy hónapja még anyatej jött, most meg úgy éreztem, hogy csöpög, és láttam, hogy sárga. Nem vagyok terhes, újévtől szeretnénk próbálkozni. Szaladjak orvoshoz? (Csak mert 1 hónapja hagytam abba a szoptatást, szerintem még kell 1-2 ciklus, mire rendeződik minden, ill. csak ez a gond, más nem).
2012. nov. 15. 09:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 9 hónapig jött tej a szoptatás vége után, el is küldött a doki emlő-ultrahangra. Szerintem 1 hónap még tök normális.
2012. nov. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én hat hónapig tudtam szoptatni, aztán elapadt. Fejtem még akkor is, amikor már csak 20 ml jött le. Aztán feladtam és hagytam az egészet... Még egy hónap múlva is, amikor a gyerek sírt, elkezdett "bizseregni" és nekem is jött belőle. Megörültem, és megint megpróbálkoztam a fejéssel, de semmi... csak néhány csepp.
2012. nov. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem fogod elhinni, de én másfél évig szoptattam, és 3 éves elmúlt a lányom, mire teljesen elapadt a tejem! Semmilyen gyógyszer nem segített! Én is voltam uh-n is, kontrollokra jártam, halom gyógyszert kaptam, fogamzásgátlót, stb, és bő másfél év telt el, mire teljesen elapadt..
2012. nov. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Akkor ez normális :). Most olvastam egy weboldalon, ahol orvos válaszol,hogyha a ciklus normális, akkor nincs gond.

Mondjuk mit várok, ha 2 évig szoptattam, akkor 1 hónap alatt álljon át a testem... :)


De a teherbeesést nem befolyásolja? Januártól szeretnénk próbálkozni a 3.babával.

2012. nov. 15. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!