Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ti csináltok valamit szoptatás...

Ti csináltok valamit szoptatás közben? Vagy vagy csak a babára koncentráltok?

Figyelt kérdés
Pl,zenehallgatás,mobil,olvasás,evés,tv stb...
2013. jan. 17. 16:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%
Én mindig csináltam valamit. Halkan szólt a TV, vagy telefonáltam, a hangom úgyis megnyugtatja a fiamat. Amíg kicsi volt, borzasztó sokáig szopizott, nagyon unalmas lett volna csak azt várni, hogy befejezze. Ez van. Szerencsére 7 hónapos korában úgy döntött elég volt az anyatejből. :)
2013. jan. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
én tv-ztem, olvastam.
2013. jan. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az első időkben csak rá koncentráltam-gyönyörködtem benne! :) Aztán az idő múlásával már telefonáltam,olvastam is,vagy a tv ment.Bár 10 perces ciciző volt,de 20 hónapig,szóval egyre több mindent tudtam közben megoldani.:) Kistesónál már simán legóztam,játszottam is közben a naggyal.
2013. jan. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Én nem tudom,lehet bennem van a hiba,de olyankor csak a fiamban gyönyörködök. 10-15 perc a szopi,ezidő alatt nem akarok másra figyelni,nem is tudok. Simizem,finoman puszilgatom,imádom. Persze ki így,ki úgy,én így :)
2013. jan. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
kedves 4.válaszoló!Mennyi idős a babád?
2013. jan. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Fél éves.
2013. jan. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én próbáltam mást csinálni, de olyan szinten megsértődött a Fiam, hogy esélytelen :)

Így maradt a simi és a relax :D

2013. jan. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A nagy szeretett fekve szopizni, vele mindig pihentem, sokszor bele is aludtunk, a kicsi csak karban fogadja el, hang nélkül, vagy picike hanggal tv-zek.
2013. jan. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Amíg nagyon pici volt, sokszor mellre tettem, míg a nagyobbal leckét írtunk. Mostanában 11hónaposan olvasok az elalvós szoptatásoknál.
2013. jan. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ha nyugodtan szopizik akkor olvasok, ha keze-lába jár, akkor próbálom simizni, nyugtatgatni.
2013. jan. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!