Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan lehet a leggyorsabban...

Hogyan lehet a leggyorsabban elkészíteni a tápszert?

Figyelt kérdés
Úgy is lehet, hogy felforralom a vizet, lehűtöm és csak melegítem. Akkor is feloldódik a tápszer?
2009. aug. 31. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:

szia!


Perszehogy!

Én is mindig egy külön edényben felforralom, és azt melegítgetem utána. Elég ha úgy sacc per kb. meleg , akkor már oldódik. Csak langyika ne legyen, mert abban már kevésbé. Van aki mikrózza az előkészített tápit , de én azt nem merem; mert úgy tudom nem egyenletesen melegíti fel...

2009. aug. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nálunk is így megy. Reggel forralok egy nagyobb adagot, aztán csak melegíteni kell. Ha mikróba rakom, akkor csak a vizet, nem a kész tápszert, és ha jó a víz, akkor adagolom a port bele.

2009. aug. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én mikrózom a felforralt vizet, utána összerázom, így egyenletes a hőmérséklete. Még sosem volt baj (nem volt meleg, vagy hideg).

Ma már csak kétszer eszik naponta tápszert, este elkészítem a reggelit is, és a hűtőben elvan. Ilyenkor a hideg vízben keverem el a tápszert, összerázom, és úgy a hűtőbe. Reggel melegítem, és csomómentes.

Azért írtam ezt le, mert 24 órát elvan a hűtőben a tápszer, tehát megcsinálhatod egyszerre az egész napit is, ha nem ódzkodsz a mikrótól.

2009. aug. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!