Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit tegyek? Nem jo a tejem?

Mit tegyek? Nem jo a tejem?

Figyelt kérdés

7 honapos a kislanyom,igeny szerint szoptatom/szoptattam!?/3 szor eszik bebikajat egy nap.ma voltunk mereckedni es fogyott(en meg ugy erzem annyira rossz anya vagyok hogy eszre se vettem hogy ehezok a kislanyom,igaz ennek semmi jele nem volt,mosolygos nyugodtan alszik o kopi ki ha mar nem ker tobbet).

Napi ketszer tapszert kell neki adjak.

Kerdesem;mt tegyek?adjam tovabbra is a cicit vagy eljott az elvalasztas ideje?


2013. jan. 24. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy rossz anya. Ha ennyit eszik akkor biztos nem is éhezik ha meg mosolygós akkor pláne. Lehet azért fogyott mert sokat mocorog. Az én lányom is alig hízik. Elválasztásba nem tudok segíteni elejétől tápszeres volt a babám.
2013. jan. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom is fogyott, amikor elkezdtem a hozzátáplálást, bár én végig, még most is szoptatom. (2.5éves, alváshoz) Ledolgozza a kaját, de többet mozog, mint eszik, ezért fogy. Én is igény szerint szoptattam/szoptatok, akkor kezdtem a leválasztást, amikor ő akarta. Jelezni fogja, hogy nem kéri a cicit, vagy inkább mást fog kérni helyette.
2013. jan. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Fogzás idején is megcsappanhat az étvágya. Nem lehet, hogy ezért esett a súlya? Ha ebben az esetben megtömöd tápszerrel, kehet, hogy továbbra sem gyarapodik, csak az anyatejet vonnád meg tőle, akár véglegesen.
2013. jan. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Elegge cicifuggo,ezzel nincs gond.viszont nekem is ez a felelmem hogy a tapszer miatt elobb utobb elhagyja a cicit amit nagyon sajnalnek.
2013. jan. 24. 15:36
 5/9 A kérdező kommentje:
Fogzas?jo kerdes mert meg nincs de jelet se latom...
2013. jan. 24. 15:37
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggódj! Ahogy előttem is írták: ebben a korban már a mozgás és a fogzás is befolyásolja a gyarapodását!

2013. jan. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Fogzas?jo kerdes mert meg nincs de jelet se latom...
2013. jan. 24. 16:34
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

És mi a helyzet a mozgáősfejéődésével? mászik már? nem lehet, h egyszerűen csak lemozogta?


én a heéyedben, ha a szopit félted, a tápszert a bébikajához keverném és kanállal/pohárból adnám.


Egyébként a tápszer sosem lesz olyan tápláló, mint az anyatej, főleg, h már eszik szilárdat is...

2013. jan. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 gungasam ***** válasza:
0%
Ismerek felnőtteket akik 3dl anyatejet nem szoptak életükben,mégis 35 évesen makk egészségesek.Nem akkora tragédia ha elhagyja a szopást és ételeket eszik,végtére az is emberi táplálék...
2013. febr. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!