Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 3 hetes kisfiam, mióta hazajöt...

3 hetes kisfiam, mióta hazajöttünk a kórházból száz grammokat evett. Most 2 napja nem eszik többet harminc grammnál és rengeteget sír, alig alszik. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
2013. jan. 27. 11:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
hasa nem fájhat? nem ettél olyat ami puffaszthatta?
2013. jan. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
2 napig gyötörné az, hogy valami nem jót ettem? :S Széklete is alig van azóta, eddig majdnem minden pelenkában volt, most pedig negyed annyit eszik mint eddig, sokat bukik,pedig ritkán bukott, és rengeteget sír alig alszik valamit.
2013. jan. 27. 11:29
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
hát ja igaz az nem tartana két napig. de lehet szegényke hasfájós. nem rángatja a kis lábacskáit? puki jön azért azzal nem szenved?
2013. jan. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
görcsösen rángatja sokszor, nehezen tud pukizni szegény. De nagyon aggaszt, hogy ennyire drasztikusan lejjebb adta az adagját.
2013. jan. 27. 11:35
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
hát az én lányom nem volt hasfájós, de nagyon úgy néz ki hogy a Tied az :(. próbálj espumisan cseppet vagy infacolt adni, de olvasgass a kérdések között rengeteg jó dolog van itt hasfájással kapcsolatban!
2013. jan. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem doki, de ez has fájás :(
2013. jan. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 frászkarikaborsó ***** válasza:
Nekünk is 3 hetesen kezdődött a hasfájás, mondjuk én nem mértem mennyit evett akkor... Egyébként mennyit eszik összesen egy nap? csináltál 24 órás mérést? Pisis pelenkája van elég?
2013. jan. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is hasfájás lehet. Nekünk azt mondta a védőnő hogy 3 hetes kor körül kezdődhet a hasfájás. Mi próbáltuk az infacolt és az espumisant is, mindkettő jobban görcsöltette szegény babát, úgyhogy én letettem ezekről, most múlt 2 hónapos már valamivel elviselhetőbb, tornáztatjuk csak. Egyébként van elég tejed? Nem lehet hogy nem tud többet szopizni? Vagy nem is kéri?
2013. jan. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha megméred a meztelen súlyát és beszorzod 150-el megkapod azt az értéket amennyit 1 nap összesen kéne ennie, oszd el annyival ahányszor eszik és kijön hogy átlag egy etetés alatt mennyi az a mennyiség amennyit ennie kéne. Pl. egy 3 kg-os babának, ha 7szer eszik 24 óra alatt akkor átlag 65öt kéne szopiznia.
2013. jan. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kedves 13:33-as válaszoló. Infacol szuszpenziót adok neki evés előtt. Lehetséges, hogy attól görcsöl ennyit?
2013. jan. 27. 14:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!