Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt lehet tetoválá...

Szoptatás alatt lehet tetoválást készíttetni?

Figyelt kérdés
Kislányom születését szeretném megörökíteni,a lábnyomával és benne a dátummal.
2013. jan. 30. 13:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

nem ajánlatos, ahogy terhesség előtt fél évvel sem, a hepatitis veszély miatt. tudom, h jó helyen tiszta a tű,de akkoris...

másrészről, a hormonjaid miatt lehet nem úgy viselkedne a bőröd,ahogy kéne (pl allergiás reakció léphet fel, ami a szoptatást is veszélybe sodorná) szerintem várj vele, míg nem szoptatsz

2013. jan. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem.

Én is várom ezzel a szoptatás végét.

2013. jan. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat.:)
2013. jan. 30. 13:59
 4/12 anonim ***** válasza:

az első válaszoló már leírta, hogy miért.

viszont én is pont ezen gondolkozom, hogy ilyen tetoválást csináltatok magamnak, sőt párom is szeretné :)

2013. jan. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nekem már van kettő.De úgy érzem ez lenne a legszebb.:)Nagyon szeretném megcsináltatni,de ha kell persze várok vele.Azért kikérem a tetováló véleményét is,ő biztosan jobban tudja.
2013. jan. 30. 14:52
 6/12 anonim ***** válasza:

nekem is van már, és mikor kiderült, hogy babás vagyok, akkor visszamentem a szalonba, dicsekedni (elég jó ismerősöm a tetováló). beszéltünk erről, ő is azt javasolta, hogy a szoptatás végét érdemes megvárni. :)

3. válaszoló voltam

2013. jan. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az árát megérdeklődöm azért.:)te hova szeretnéd?Én a jobb csuklómra.:)
2013. jan. 30. 15:02
 8/12 anonim ***** válasza:
ez még nem dőlt el, de nevetni fogsz a csuklómon gondolkozom én is :D a másik a tarkómon van, és ezt is szeretném olyan helyre, ami csak akkor látszik, amikor én szeretném :) már várom, hogy varrjanak :) igaz még jócskán arrébb van, mert most vagyok 36 hetes babás :)
2013. jan. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hamar elmegy az idő.:)Az én lányom 11 hetes.Nekem az egyik a vádlimon van,a másik pedig a hátamon.:)
2013. jan. 30. 15:26
 10/12 anonim ***** válasza:

Én is akartam tetováltatni nem sokkal a fiam születése után, de rögtön meg is kérdezték a szalonban, hogy szoptatok-e még (ismertek már, nem az első lett volna, tudták, hogy akkor született a fiam). Mondtam, hogy igen, erre olyan csúnyán néztek rám, hogy elszégyelltem magam, pedig nem is tudtam, miről van szó :D De aztán mondták, hogy a fertőzésveszély miatt nem lehet, hiába, hogy persze náluk minden tiszta, de ez akkor is előírás, nem lehet, meg amúgy is, jobb nem kockáztatni.


Mondjuk amikor én tettem fel itt hasonló kérdést úgy 4-5 éve, akkor engem a sárga földig lehordtak itt az anyukák, hogy milyen sz*r anya vagyok, hogy egy újszülött mellett a tetováláson jár az eszem, meg amúgy is, tetkójuk csak a sitteseknek meg a ribiknek van, nem is vagyok anyának való.

Hát, úgy látom, fejlődik a társaság :))) Ennek azért most örülök :)

2013. jan. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!