Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol érdemes fotókönyvet...

Hol érdemes fotókönyvet készíttetni a babáról?

Figyelt kérdés
Nagyinak lesz ajándék, de annyi cég foglalkozik vele... Hátha az ide író anyukák tapasztaltabbak ebben. :)
2012. nov. 30. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:

dm-digifoto.hu

A cewe csinálja. Te megszerkeszted otthon, leadod neten a rendelést és abban a dm üzletben veszed át ahol akarod. Beválthatsz rá joker kupont és végösszegi kupont is, ha van dm-es kártyád, így csomót tudsz spórolni. Csak a leadási határidőket figyelni kell, nehogy karácsony után készüljön csak el!

2012. nov. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi is a dm-be csináltattuk. A dm honlapján te tudod megszerkeszteni, kis történeteket is írhatsz hozzá. A/6-os 14 lapostól van a legkisebb, ha jól emlékszem. Iszonyatosan jó minőségű, nagyon szépek a képek benne (automatikus minőség javítás van a képeknél).
2012. nov. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi esküvői albumot csináltunk magunk, ugyanúgy neten: Rossmann cewe fotókönyv! Szuper lett, mindenki el van tőle ájulva, ezt is szívesen ajánlom!
2012. nov. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Jégtánc ***** válasza:
Szintén dm-es albumot csináltattunk.Teljesen jó árban ás minőségben is.
2012. nov. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem ismerem egyéb cégek árait, de én itt csináltam, kuponnal volt féláron akkor:

[link]


A minősége kifogástalan. Viszont tudok olyat is mondani, ahol szerintem ne, mert vacak, rossz minőségű. Fotófüzetet kaptunk ajándékba, tehát ingyen volt, csak a szállítást kellett kifizettetni, de kb annyit is ér...:

[link]

2012. nov. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!