Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 7 honap es vege? Nagyon...

7 honap es vege? Nagyon szomoru vagyok.

Figyelt kérdés

7 honapos a kislanyom.eddig igeny szerint szoptattam,viszont most fogyott igy a gyerekorvos azt mondta ;eleg volt a cicizesbol,adjak neki tapszert.csak ejjel adhatom neki a cicit.hozzataplalok mar 2honapja ,nem sok sikerrel,van amikor eszik van amikor nem.most viszont nagyon szomoru vagyok,es o is szenved mert jonne cicizni de a cumisuveg nem kell neki.en meg nem ngedhetem hogy cicizzen.ez rettenetes...hogy mondjak nemet?hogy lehet nem adni neki es hogy keruljem el a helyzetet amikor adnam a cumisuveget de neki a cici kell....kepes cumizni az ujjat es ugy elaludni mintsem a tapszer.probaltamar poharbol,itatosuvegbol,kanallal.

Te mit tanacsolsz,mit tegyek?


2013. jan. 30. 21:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én még ilyet nem hallottam hozzátáplált babánál hogy abbahagyatták volna a cicizést.

Tejpépet nem eszi? Nekünk az bejött, igaz nem fogyott a fiam, csak 3 hónapig nem hízott.

2013. jan. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
én adnám neki a cicit tovább. Megkérdeznék egy szoptatási tanácsadót. Ha meg mindenképp kell a tápszer, azt szoptatás után adnám neki. Az, hogy ilyen hirtelen elveszed tőle a cicit, lelkileg is nagyon megviseli. A hozzátáplálást kellene jobban megoldani, mármint, hogy elérni, hogy többet egyen.... az én kisfiam is 7 hónapos, 5 hónaposan kezdtem a kóstoltatást. Most kb. 2-3 hete csak pár kanállal hajlandó enni bármit is adok neki. 2 hónap alatt nem hízott egy kilót sem...:( de neki nem írtak tápszert. Azt mondta a doki, hogy próbáljam jobban "erőltetni" a hozzátáplálást!
2013. jan. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Milyen kajákat adsz a kicsinek? Van-e esetleg olyan amit jobban szeret, szívesebben elfogad? Ha van ilyen akkor többször azt add neki. Akár pár napig csak azt, hátha megjön az étvágya. Nem tudom adsz-e neki husit már. Most már azt is kaphat.
2013. jan. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Fogyott?? Juj. Egyébként biztos hogy szoptatnám tovább. A kajával kellene trükközni valahogy hogy abból egyen vagy amit írtak előttem tejpép!!!
2013. jan. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokqt nagyon orulok neki hogy igy gondoljatok,holnap felhivok egy tanacsadot.adok neki mindent ,husi,sajt,puding (ezek mind bebietelek)van minitesztaja,bebirizs,vanilias,gyumolcsos ,sima tejpep.mindemt eszik es semmit.holnaptol megprobalok az etkezesre raallni es akkor nem kell kiidegeljem magam a tapszerrel.


Termeszetessen mnt a zold pacsi :)

2013. jan. 30. 22:39
 6/14 anonim ***** válasza:
Létezik egy készülék, az a neve, hogy Szoptanít. Úgy tudom, lehet kölcsönözni is. Nézz utána.
2013. jan. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy kap kiegészítésként tápszert, nem kell abbahagyni a szopizást:)! Szoptasd meg amikor kéri és utána mehet a tápszer:). Ha a cumisüveget nem fogadja el, akkor ahogy előttem is írták, kispohárból próbáld adni neki:).

A doki szó szent azt mondta, hogy válaszd el és _helyette_ adj tápszert?! Jáj.

Kérdeznék még ha nem bánod:).

Mozgásfejlődése hogy alakult a két mérés között(amik között súlycsökkenés volt)? Mennyi idő telt el a két mérés között? Hossznövekedése? Mennyivel született, mennyi most? Mikor mentek legközelebb méreckedni?

Sápadt? Karikásak a szemei? Emésztése rendben van?

Te odafigyelsz a táplálkozásodra?

2013. jan. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Utolsonak; telorol agyok de megprobalok valaszolni az osszes kerdesre :)

Szoval: 3020 szuletett 3 hete volt 7820 multhet csutortokon meg 7620.

Leszamitva hogy beteg volt 2 hete meg most va neki par napja egy kis kohoges,nagyo jokedvu baba.mozgasfejlodes;szepen ul,mst probalgat egyedul felulni,kuszik le a szonyegrol,szeen forog mimdket iranyba.cm n mertek mert azt csak havi 1 szer merik.szeklete rendben,szeme nem karilas nem sapadt.


Szoptanitra en is gondoltam de kulfoldon elek,nem tudom itt va e ilyen.

2013. jan. 30. 23:00
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Supplemental nursing system (SNS) angolul. Biztos van ilyen külföldön is :)
2013. jan. 31. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Koszonom.megprobalok rakerdezni a gyogyszertrban.
2013. jan. 31. 07:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!