Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1,5 év próbálkozás.1,5 hónap...

1,5 év próbálkozás.1,5 hónap FER14,3 hónapja Elevit, E-vitamin. Azt hittem most végre! Tegnap kellett volna, ma megjött. Pedig hányingerem volt, meg minden. Mitől? Szomorú vagyok.

Figyelt kérdés
2009. nov. 17. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem 1,5 év után már érdemes orvosilag utánajárni az okoknak nálad és a párodnál is. A hányingert okozhatja bármi, idegesség is, meg az is, hogy akarod, hogy "hányingered legyen", mert akarod a tüneteket.


Fel a fejjel!

2009. nov. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
voltunk orvosnál, páromnál van a baj, azért szedi a FER14-et. elvileg 3 hónap a kúra ideje. ha addig semmi, akkor inszem.
2009. nov. 17. 12:07
 3/8 anonim ***** válasza:
mi 9 évig vártunk a kislányunkra,minden segitség nélkül jött össze a végén,ne keseredj el,ha jönni akar a baba jönni fog,azért egy teljes kivizsgálás jó lenne
2009. nov. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
És a három hónapos kúra után nem nézik meg a kiskatonákat? hogy több lett-e, mozgékonyabbak-e stb.?
2009. nov. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
gratulálok neked! :-) a kivizsgáláson túl vagyunk. sajnos én már nem érek rá sokáig. 42 éves vagyok.
2009. nov. 17. 12:11
 6/8 A kérdező kommentje:
de megnézik. vinnünk kell majd a mintát.
2009. nov. 17. 12:12
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi 13 hónapja próbálkozunk,kezdem én is feladni. Most 2 napja késik,de a teszt negatív.:(

Kitartás!

2009. nov. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Állitólag a C vitamin aktivabbá, gyorsabbá teszi a spermát. Ha nem használ, nem is árt!!!
2009. nov. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!