Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 2 hónapos kisfiam napi 12x...

2 hónapos kisfiam napi 12x etetem. Mit csinálok rosszul, vagy ez normális? Nem látom semmi hajlandoságát, hogy ritkitaná.

Figyelt kérdés
Valtott mellel etetek. Jól lakik, nagyon jó ütemben hízik. Miért nem bírja tovább 2 oránál? Szinte nonstop etetek.
2013. febr. 3. 03:30
 1/6 anonim ***** válasza:
nyugi,szép lassan majd megritkul ez
2013. febr. 3. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális ez ilyenkor. Nekem volt hogy gyakorlatilag egész éjjel cickózott. Majd ritkul.
2013. febr. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én vettem a szoptatással kapcsolatban két könyvet is, nagyon szeretem őket, megnyugtató dolgokat írnak gyakorlatilag minden felmerülő kérdésemre.

De egyetértek az előző válaszolókkal:)

2013. febr. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom, akkor megnyugodtam. :).
2013. febr. 3. 11:23
 5/6 xStefix ***** válasza:
100%

Hát, az enyém 4 hós koráig óránként szopizott. Most 8 hós és még napi 8-10x szopizik. Igény szerint - és neki ennyi az igénye. :)


Kérdező, minden rendben van! Ha a babád ennyiszer szeretne szopizni, akkor ennyiszer. Az a fontos, hogy az ő jelzéseire reagálj, abból indulj ki. Ha kizárólag szoptatod (nem kap semmi mást enni, inni), akkor pláne okés, hogy ennyiszer szopizik, sőt. Bőven van még ideje, hogy ritkítsa a szopikat, de lesz majd olyan is újra és újra, hogy megint gyakrabban szopik, mint előtte... folyamatos változás az első életév.

2013. febr. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolso! Koszonom szepen! Mindenhol azt hallani, hogy 3-4 orankent eszik a baba es ezert gondoltam, hogy valami nem jo... De latom nem errol van szo. Akkor maradok az igeny szerinti szoptatasnal. :)
2013. febr. 5. 06:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!