Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehet bioptron lámpával...

Lehet bioptron lámpával világítani a cicit szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
Kicsit becsomósodott a mellem, kenegetem Garmastannal is, csak gondoltam hamarabb helyreállna a rend, ha plusszba lehetne lámpázni.
2009. szept. 7. 05:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze. A garmastan-t le kell mosni, nem túl egészséges. Próbálj valamilyen természetes krémet használni, vagy sima borax-glicerinnel kenegetni. Azt nem kell lemosni és még jó is ha néha a baba szájába kerül egy pici. A csomókat meleg vizes zuhannyal tudod feloldani és kimaszírozni.
2009. szept. 7. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én nem szoptatás alatt használtam, hanem előtte vagy utána (a fejést is nagyon megkönnyítette, mert a meleg hatására elkezdet ömleni a tej), nagyon hatásos volt és gyorsan feloldódtak a csomók a mellemben. Csak ajánlani tudom!


12 hetes ikrek anyukája

2009. szept. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én sem konkrétan a szoptatás alatt gondoltam, hanem előtte, vagy utána. Nem egészen jól fogalmaztam meg a kérdést!
2009. szept. 7. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!