Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Elzáródhatott a tejcsatornám...

Elzáródhatott a tejcsatornám az erős fejéstől?

Figyelt kérdés
Miért nem tudom kiüríteni,érzem ott van benne a csomó,és fáj.Félek nehogy fel kelljen vágni.Zuhanyoztattam meleg vizzel,maszíroztam,utána rátettem a babát,de nem jött ki.Próbáltam kifejni,de nem sikerült.Több alakalommal kijön majd?Mit csináljak????
2009. szept. 7. 10:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Mindenképpen továbbra is langyosvizes borogatás és hozzá a masszirozás!Többször 1 nap.Ha nem boldogulsz,akkor szólj a védőnőnek,hogy segitsen kimasszirozni!Nekem a párom segitett és nagyon ügyes volt!

Én még azt is csináltam,hogy massziroztam a csomót,miközben a baba szopott!Igy könnyebben megindult a tej az elzáródott részről!Egy próbát megér!:)

2009. szept. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elképzelhető,h tejköved van.Ez lehet,h látszik, a mellbimbón pici fehér pötty,elzárja a tejcsatorna kivezetését.Ilyenkor áztasd -zuhanyozd-meleg vízzel,és próbáld fejni,vagy próbálj szoptatni.Nekem volt,nagyon kellemetlen,amikor kijött,kiömlött a sok tej.:).
2009. szept. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszike,nektek mennyi ideig tartott mire sikerült?Már 2 napja nem sikerül!Ilyen még nem volt,máskor egy szopi után ki tudtam fejni.Sajna a védönőre nem számíthatok.Ő nem törődik senkivel,csak saját magával.
2009. szept. 8. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!