Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan lehet elapasztani a tejet?

Hogyan lehet elapasztani a tejet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kisfiam már nem szopik a hozzátáplálás miatt nem fogadja el a cicit, eddig fejtem, de nagyon kevés tejcsim van. Ma eldöntöttük a férjemmel, hogy nem kínzom magam tovább, a keveset is elapasztjuk. Azt olvastam, hogy mindig csak kicsit kell kifejni és akkor lassan elapad. Ma így tettem és becsomósodott a cicim. Mindenhol azt olvasom, hogy ez ellen rakjam cicire a picikém, de épp ezt szeretném elkerülni, mivel ő sem szívja már ki és nagyon fájt eddig is a próbálkozások alatt (4 hetes a kisfiú). Fejni meg nem érdemes a mennyiség miatt. Mivel tudom orvosolni a becsomósodott mellemet?

Kérem, hogy csak a hasznos tanácsadók írjanak és kíméljenek a "többiek" így is van elég lelki bajom.

Köszönöm



2013. febr. 16. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Most akkor 4 hetes a fiad? csak mert írtad a hozzátáplálás..
2013. febr. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Próbáld kimasszírozni a csomókat a melledből, mert ha begyullad, az nagyon fog fájni. Talán inkább a férjed vagy anyukád csinálja, mert nem kellemes.Ugyanígy voltam, mint Te, nekem begyulladt, 39 fokos láz, antibiotikum. Tényleg mindig csak egy nagyon kicsit fejj, épp annyit, hogy ne feszüljön. Van valami homeos bogyó is, kérdezd meg gyógyszertárban.
2013. febr. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Orvos gyógyszerrel elapasztja! Addig is csináld amit a 2. mondd!
2013. febr. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, 4 hetes a fiam és eddig is nagyon kevés volt a tejem, így kellett neki tápszert adni. :(
2013. febr. 16. 20:11
 5/9 anonim ***** válasza:

azt kiegészítésnek mondják,a hozzátáplálás az amikor gyümölcsöt,zöldséget kap...hirtelen én se tudtam hová tenni azt hogy 4 hetes...

mennyit tudsz amugy fejni?én addig fejtem mig már csak 10ml volt benne kb.

2013. febr. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Bocsánat, akkor kiegészítés, igazad van. :)

Én kb. 40-50-et fejek most ki összesen a kettőből, addig, míg el nem lazul a mellem. Előtte masszírozom a csomókat.

Most itt tartok. Ma kezdődött a problémám egyébként.

2013. febr. 16. 21:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Gyogyszer,de mindenképp doki ha nagyon csomosodik!!!
2013. febr. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az lll-től, ha kihívok valakit, az ingyen van?
2013. febr. 16. 21:30
 9/9 anonim ***** válasza:
én még tuti fejnék.azt is lehet szaporitani.én fél évig csak fejtem.30 miliről tornáztam fel 150-200 miliig.de ha el akarod apasztani akkor:én ugy csináltam mikor már ennyi volt hogy teljesen kifejtem mindkettöt reggel,délben este.utánna mindig toltam az idópontokat kifelé.2-3 nap mulva már csak délelőtt és lefekvés előtt fejtem,majd mondjuk délig ha kibirod akkor meg már csak másnap reggel.attól is függ most hányszor fejsz.és tényleg fejd ki majdnem teljesen.és akkor nem lesznek csomok.én több mint egy hete nem fejek már,de még esténként csöpög igyis.de nem kemény és ezért nem zavar.remélem érthető volt.de én a te helyedben még fejnék,főleg ha első baba.
2013. febr. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!