Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit gondoltok arról, ha...

Mit gondoltok arról, ha valaki a saját melléből szívja ki a tejet?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogyha elzáródik egy csatorna, és elkezd begyulladni. Hallottam, hogy van, akinek a párja szívta ki, vagy saját magának, és ez hatékonyabb volt, mint a mellszívó vagy a baba. Tudom, most sokan hátrahőkölnek, hogy fúj, de nekem olyan sokszor és fájdalmasan záródik el, hogy már a legőrültebb megoldások is eszembe jutnak kétsségbeesésemben. :-(
2013. febr. 17. 16:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom erre biztosan nem lenne hajlandó,nem is kérném meg rá.Viszont a túrópakolás,mint népgyógyászati módszer sokaknak segített ezen a problémán.
2013. febr. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én kipróbáltam de hányingerem lett:s
2013. febr. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%
Saját magadnak hogy tudod kiszívni?
2013. febr. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagy van és lóg:(
2013. febr. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Köszi a túrópakolásos tippet, aranyos vagy,hogy segíteni akarsz, de már próbáltam.Minden csak átmeneti javulást hoz. Pár hét és kezdődik előlről :-(

A párom nekem sem tenné meg, én sem kérem rá, de nekem nagy mellem van. De elég bizarr ötlet...

2013. febr. 17. 16:28
 6/18 anonim ***** válasza:
(Nem kötegszem tényleg,) de olyan nagy, hogy a szádba tudod venni?
2013. febr. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
igen.
2013. febr. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
a nyakam is hosszú, azért az is számít:)
2013. febr. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 frászkarikaborsó ***** válasza:
71%
Hát nekem sincs kis mellem de ha akarnám se tudnám saját magam kiszívni. Ha fájósra, csomósra telik akkor a baba szívja ki, el is múlik azonnal. Mindenesetre én azt gondolom hogy van az a fájdalom amikor az embernek nem az jut eszébe hogy fúj, hanem az hogy mindegy hogyan csak valahogy segítsünk rajta. Ha belegondolsz az is fúj, hogy a szülés közben sokat odacsinálnak maguk alá, akkor mégsem azzal foglalkozol.. szóval ha ez kell ahhoz hogy megszűnjön a fájdalom akkor ez kell, nincs mese.
2013. febr. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
egyrészt miért fúj?a gyerek is azt issza 2,nem morbidabb mintha az ujjadat szopnád.Nekem is nagy mellem van de nem hiszem hogy sikerülne:)
2013. febr. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!