Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Közelgő szülésre célzott az...

Közelgő szülésre célzott az orvos? +37 heti UH adatok, akit érdekel és aki szívesen megosztaná saját eredményét. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Az orvos rákérdezett mennyi idős vagyok, mondtam, 37. hetes, pénteken leszek 38!:)

Mire ő: "Addig még meg is szülhetünk!"

Mondom: "Gondolja, dr.úr?"

azt mondja: "Miért, nem lehet?"


Na! Szerintetek???? :D



A papíron ez áll:


BPD: 94 mm

Egy élő kpf.

AC: 324 mm

FL: 73.5 mm

Kb: 3150 gr.

Kp magzatvíz, lepény a hátsó bal old. falon III.°-ban érett.

AoRi: 0,71 KzsRi: 0,56

Megf. áramlási viszonyok.


2011. jún. 20. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

37+1:

BPD: 92

AC: 342

FL: 75

HC: 335

OFD: 119

súly: 3301 gramm


A kírt napon született, akkor is indítással (cukorbegség miatt nem engedték túlhordani, születéseko 3950 gramm, 57 centi volt, 36-os fejjel.


Az utulsó 2-3 hétben bárki bármikor megszülhet:-)))



A nagyobbik gyerekem nagyobb volt a 38. héten (UH:3600gr) mégis 6 napot ráhúzott(őt is indították), na meg 800 grammot felszedett magára:-))))


egyiknem sem juott eszébe idő leőtt megszületni

2011. jún. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak arra célzott hogy most már bármikor jöhet a finisben vagy!

Könnyű szülést!

2011. jún. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Disi ***** válasza:
Nekem az első CTG-nél közölték, hogy jóslóim vannak, úgyhogy bármikor beindulhat. Csak keményedéseim voltak, de az viszont 10-15 percenként. Rám hozták a frászt rendesen. Nekem is azt mondták, hogy ne is kérjek időpontot következő CTG-re. Ennek már 3 hete. A baba méretei alapján nem hiszem hogy konkrét időpontot tudnának mondani, szerintem is csak célzott rá, hogy bármikor megindulhat.
2011. jún. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!