Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ti milyen melltartót használta...

Ti milyen melltartót használtatok szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
én most sport melltartót használok,de már unom!lehet merevítőset használni?
2013. febr. 18. 14:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Én szoptatós melltartót használtam,és hozzá betétet.Kényelmes volt,és praktikus.A merevítős kényelmetlen és megnyomja a tejmirigyeket ami veszélyes is lehet,mert ha begyullad akkor tejlázas leszel és a kínok kínját éled majd át.A lényeg,hogy ne szorítson,és rugalmas legyen,mert ilyenkor a női mell olyamatosan változtatja a méretét.
2013. febr. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hát nekem a szoptatós melltartó az nem jött be!de ez a sportos amit most használok ez meg nem tart semmit és tök gáz ha megyünk valahova látszik hogy lóg a mellem!!
2013. febr. 18. 14:58
 3/10 anonim ***** válasza:

a szoptatós melltartó nekem se jött be, azonkívül nagyon antiszexinek éreztem magam, szóval gyorsan eldugtam a fiók mélyére! :)

én használtam merevítőset, varrás (merevítő) nélkülit és sport melltartót is.

a varrás nélküliben vannak nagyon jó fazonok, amik azért hajaznak a klasszikus melltartóra és tartanak is.

ezeket utcai ruha alá is nyugodtan fel lehet venni.

napközben nekem állandóan kellett melltartóbetétet használni, amitől méginkább 'tejcsárda' kinézetem lett, de a varrás nélkülivel azt is jól lehetett kompenzálni :)

a merevítőset csak akkor ajánlom, ha a babád mindig jól kiüríti a melled, vagy ha fejsz, akkor jól leszívod, különben tényleg megnyomhatja a tejcsatornát a merevítős rész.

2013. febr. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én merevitőset hordtam első perctől,másmilyenben nem érzem jól magam.

Mégis 10 hónapig szoptattam,utána még fél évig tudtam fejni is (visszajöttem dolgozni,napközben elvonultam fejni,este megitta),de rosszul éreztem volna magam ha nem push up-os merevitősbe vagyok.


arra kell vigyázni,hogy ne szoritson,ne nyomjon.

2013. febr. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én már a terhesség kezdete óta nem tudtam elviselni a merevítőset.Akkor váltottam sportra,szülés után szoptatósra és most hogy nappal már nem szopik így megint sportot hordok.
2013. febr. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én is így voltam,de sajnos tejlázam lett,megnyomta a mellem,azóta visszatértem a nem túl szexi szoptatóshoz..
2013. febr. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
jaj akkor nem váltok!maradok a sportnál!
2013. febr. 19. 07:58
 8/10 anonim ***** válasza:
Amikor elmész valahova pár órára fel lehet venni a szépen formált, merevítős melltartót, ami ápol és eltakar (pl a cici lógást). De mindennapi használatra kényelmes, ha lehet varrásnélküli, sport fazonú szoptatós melltartók is vannak! Vagy van előformázott de nem merevítős melltartó is: abban tuti nem lóg, viszont nem is nyomja meg a merevítő fémje semmidet!
2013. febr. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó!itthon elviselem a sportot de ha megyünk valahova akkor tök gáz hogy látszik hogy lóg a mellem :(
2013. febr. 19. 12:39
 10/10 anonim ***** válasza:
Sokan írjátok a szoptatós melltartót és sportmelltartót.én is használok szoptatósat,mert ez az egyetlen amiből "nem esik ki" a mellem-Valóban kényelmes,de a ruhám még melltartóbetéttel együtt is átázik,ha ez van rajtam.Hozzátenném,annyi tejem van,ami a babának kell,nincs túltelítődve.Még engem nem is zavarna,csak a baba ruhája és nedves lesz és emiatt nem akarom 2-3 óránként öltöztetni.ti hogy oldjátok ezt meg?Főleg sportmelltartónál?
2013. febr. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!