Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Újszülött 1 hetes babám...

Újszülött 1 hetes babám délután fél négykor szopott utoljára.100 grammot evett meg. Normális, hogy másfél óra múlva ismét szopott egy 30 grammot?

Figyelt kérdés

Először azt hittem, hogy nyűgös és a hasa fáj-de valójában elkezdte az öklét szopni, majd mikor mellre tettem megnyugodott. Még nem kakilt, ezért rögtön arra gondoltam, hogy biztos könnyítene magán..Elég tanácstalan vagyok ebben.

volt, hogy teát adtam neki hasfájásra, de ha cicire teszem, általában megnyugszik tea nélkül is.



2013. febr. 23. 17:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

igen, normális :) biztos szomjas

ha fájna a hasa, akkor borzasztóan sírna és húzkodná a lábát. szerintem ne erőltesd a teát neki.

de ha te iszod meg a hasfájás elleni teát, akkor már a tejcsiben lesz a hasfájás elleni szer.

2013. febr. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jól tetted, hogy adtál neki cicit:), biztosan szomjas volt és ezért elég volt neki az a 30 mili:).

Arra figyelj csak, hogy mindig, ha ilyen hamar az előző szopihoz képest mellre teszed, hogy ugyanazt a melledet add, amelyikkel befejezted az előzőt, hogy nehogy túl sok első tejet kapjon(ami laktózdús), amitől megfájdulhat a pocakja.

Nyugodj meg, nagyon normális ha az egy hetesed még pár hétig sűrűn kéri a cicit, így csinálja magának a tejet, ami neki nem csak evés, hanem ivás is és összebújás anyával:).

2013. febr. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!