Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tudnam leszoktatni a...

Hogy tudnam leszoktatni a kesoi elalvasrol? Masfel eves - 11 nel elobb nem alszik. Reggel 9 kor ebred, majd delutan csak 3 kor tud csak elaludni 5 ig.

Figyelt kérdés
altalaban ugy alszik el hogy enekelek es ringatom , tancolok vele. ez is baj tudom de hogy tudnek ezeken valtoztatni? segitsetek :( ! :)
2012. jan. 23. 08:38
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

így kezdd: holnap reggel felkelted 7 kor.

felöltözés, nagy séta, délben ebéd, majd alvás max. 3 ig.

déltuán nagy séta, este nyolckor lámpaoltás. nincs ringatás, stb. alvás. ne szórakoztasd, rakd be a kiságyba, maradj ott vele.

2012. jan. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Megpróbálhatod, h délben korábban teszed le, vagy nem teszed le, és este korábban kidől, reggel korábban ébred. És ezért másnap már korábban alszik el délben.

2-3 napig fogtok szenvedni, aztán beáll a rend.

Délelőtt próbálj meg olyan foglalkozást találni neki, ahol nagyon kifárad, igy is korábban tudod altatni. Ha sikerült, ne hagy másfél óránál többet aludni (első nap).

Ha eldöntötted magadban, szerintem megpróbálhatod reggel egy kicsivel korábban felébreszteni, kb fél órával.

Fokozatosan visszaálltok majd a rendes időbeni alvásra.

2012. jan. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal. Mi is így voltunk, aztán mindig kicsit előbb tettem le.10-10 percekkel 2-3 naponta. Reggel meg ébresztettem, délután szintén. Most ott tartunk, hogy fél 9-9-től reggel 7-ig.
2012. jan. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kislányom szintén későn alszik el (23 óra), reggel 7-8 között kel, és sokszor fent vagyunk éjszaka is 1-1 órát. Délután 2 órát alszik. Javult a helyzet nálatok?
2012. febr. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

szerencsere javult a helyzet.. elso ket nap nem hagytam napkozben aludni, igy szegenykem kidolt nyolc korul. Reggel keltettem hetkor es igy tenyleg mar delben aludt egy vagy ket orat..

este kilenc korul pedig csicsika :) koszonom a jotanacsokat

2012. febr. 7. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!