Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Normális ha így zajlik egy...

Normális ha így zajlik egy szoptatás?

Figyelt kérdés
Majdnem két hetes babám délutánonként van hogy egy órát is szopizik..persze ebből a szopi nem egy óra, csak folyton azt csinálja, hogy ráteszem cicire,elalszik,-megpiszkálom folytatja, ha meg nem, akkor büfiztetéskor a vállamon elkezd cuppogni meg a fejét mozgatja függőlegesen, akkor visszateszem cicire aztán megint ismétlődik az egész..Ma mondjuk már többször is előfordult. Ha keveset szopik, akkor hamar meg is éhezik,tehát ezért raktam vissza cicire, mert úgy láttam, hogy nem elég neki..Büfizni nem nagyon szokott, max egyszer-kétszer, inkább ilyen krákogó, érdekes hangot ad ki a kiságyban..előfordul hogy alszik, és akkor hallom ezt a hangot-most nála ez a büfi?

2013. febr. 27. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Az enyém tegnap volt 2 hetes :)

Ugyanez van nálunk is. Ő fölkel kb elvan 20 percet nézelődik utána már kéri a cicit. Odaadom neki, először intenziven szivja aztán egyre gyengébben, közben néha büfizünk is, de nálunk is elég sokáig tart. Belealudni csak akkor szokott ha nagyon tele van. Szóval azt a 20 percet meg a büfiket leszámítva két alvás között végig cicin van. Van kivétel már egyre többször hogy hamarabb eszi tele magát minthogy bealudna ilyenkor ölben marad és ugy ájul be :)

Tök normális amugy, nekik még csak az a dolguk hogy aludjanak meg egyenek. Egyre kevesebb időbe fog telni az evés és egyre többet lesz fennt. Egyszer csak majd azt vesszük észre hogy 10 perc a kaja :)


Amugy nem sárga?? Mert akkor aluszékonyabbak!!

A krákogást az enyém is csinálja, de ez nem inkább röfögésre hasonlít vagy szörcsögésre?? Ha meg nem fáj a pocija mert nem büfizik, akkor nincs baj nem nyel levegőt ennyi.

2013. febr. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze picit sárga volt, ezért rájöttem úgy pár nap után hogy nem kéne sokáig hagyni aludni-megvárni míg sír, így figyelem a jeleket. Azóta már nem annyira sárga. Az a hang amit alvás közben is kiad inkább olyan mintha tüzet okádna:) mintha ki lenne száradva a torka-érdekes hang.
2013. febr. 27. 19:00
 3/3 frászkarikaborsó ***** válasza:
100%
Az nem büfi szerintem, a büfit megismered... durvábbakat tudnak mint egy felnőtt.. a mekegés nem büfi. Két hetesen amúgy még elég kicsi a gyomruk, normális hogy hamar megéhezik, de ez idővel javulni fog. A másik meg az hogy nem csak evés miatt kell neki a cici, hanem ezzel nyugtatja magát, szóval semmiképp nem rendellenes ha sokat akar cicit :)
2013. febr. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!