Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatáskor eltűnnek a...

Szoptatáskor eltűnnek a terhesség alatt feljött makacs, csípő-popsi körüli zsírpárnák?

Figyelt kérdés
Persze normális étrend mellett gondoltam. Úgy hallottam, a terhesség alatt oda rakódik le a tartalék, ami a szoptatáskor "aktiválódik". Mielőtt nagyon leszólnátok, a baba a legfontosabb, nem a külsőm, de attól, hogy anyuka leszek, szeretnék nő maradni...
2008. jún. 7. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt én 30 kilót híztam. Kislányom 4 hónapos és már "csak" 8 van rajtam. Szoptatás alatt is lehet fogyókúrázni, csak a heti 1 kilót tartsd be. Nekem magától ment le.
2008. jún. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És 1. válaszoló, a bőröd, hogy sínylette meg? Vannak striáid?
2008. jún. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincsenek, csak a hasamon pár, de alig látszik. Iszonyú nagy hasam volt, mindenki azt hitte 3as ikrek:)
2008. jún. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a terhesség alatt csak 4 kilót hiztam, viszont most hogy szoptatok elég sokat. Tudom, hogy lehet ilyenkor is diétázni, de a babavárás alatt nem voltam ilíen kvánós mint most. Ugyhogy szerintem alkata válogatja.
2008. jún. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A szoptatás alatt is fogyhatsz. Állits össze magadnak rostos, könnyen emészthető vitamindus ételeket. persze a "K" betüsök kivételével, és sok folyadék, leves:)
2009. nov. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!