Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nem elég a tejem. Hogy szoptas...

Nem elég a tejem. Hogy szoptassak?

Figyelt kérdés

3 hetes a babám. Csak 30-40 gr-ot tud szopni, a többi pótlás. Ma kihagytam egy szoptatást, csak tápszert kapott, mert időre kellett mennem. A következő evésnél 70 gr-ot szopott.

Minden evésnél szoptassak kevesebbet, vagy kihagyjak egyet-egyet, így többet szopik egyszerre?

Nem tudom, hogy a jobb.

Előre is köszönöm!


2009. szept. 12. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg mind a két melledből szoptatni,és a következő szopizást az első melledből kezd.A maradékot fejd le,és sokat igyál.
2009. szept. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sajnos a két mellből összesen szopik 30-at.

Sokat iszok, csak keveset pihenek. Van még egy 4 és fél éves kislányom.


Két napig csináltuk, hogy egyfolytában cicin volt. Nem akartam a tápszerhez nyúlni, de a másik gyerekemmel is foglalkoznom kell.

2009. szept. 12. 21:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én úgy csinálom,hogy egyik szopinál egyik mell,másiknál másik.És azt amelyikből éppp nem szopik,lefejem,elrakom,és meg tudod majd avval is etetni,és így több tej is termelődik ha folyamatba fejed.Az én fiam is 3,5hetes,és nekünk így jó.

2009. szept. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ha kihagysz etetést, akkor egy pár nap után még kevesebb tejed lesz,úgyhogy az nem megoldás

amíg fel nem jön a tejmennyiség szoptass két mellből minden etetésnél, így nem kell állandóan a cicin lennie, mégis gyakori inger éri mindkét mellet, és a baba is jóllakik, mert mindkettőből kiszívja, ami benne van

2009. szept. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem még bevállt az is hogy nem szoptatósmelltartót használok, hanem sima (régijeimet) push up-ot. Nincs baja a mellemnek sem tőle.


Semmiképpen ne hegyj ki szopit, inkább sűrűbben tedd cicre. Nekem kb. 1-1,5 hét alatt rendbejött. És ajánlom a www.szoptassugyesen.hu-t.

2009. szept. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!