Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan lehet ismet jo alakom...

Hogyan lehet ismet jo alakom szoptatas alatt? (lennt)

Figyelt kérdés
Szeretnem visszanyerni az alakomat, a karcsu derekamat es a hasamat...szoptatok tehat sokat eszem, ezen nem is szeretnek valtoztatni, hogy ne apadjon a tejem, de hogyan fogyhatok szoptatas alatt, nem erzem magamat szepnek( az alakomat) es a ferjem sem kivan annyira ugy vettem eszre, ez elott 50 kg voltam, 162 magas! Most nem mertem magam mert nem szeretnek nagyot csalodni... Termeszzetesen agyerekem a legfontossabb igyhat koplalni nem fogok, de megis szeretnek 1 kicsit konnyebb sullyal lenni... Milyen tornagyakorlatokat vegezzek hogy a csipom kissebb legyen? avaGY EZ mar nem lehetseges? Afenekem is nagyobb lett sokkal, a regi nadragjaim csak a terdem fele jonnek fel! Tanacsok? Tapasztalatok. Irjatok legyszi.. Koszi elore is

2013. márc. 7. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Egy cipőben járunk. :)

Én is szoptatok még,de mégis szeretném visszanyerni az alakomat.168 cm vagyok és 48 kiló voltam szülés előtt.

Most ujra ennyi vagyok,de a babaháj a hasamon,illetve a fenekemen meg a combomon még mindig megvan.

Én itthon szoktam szobabiciklizni,az szépen formálja a combomat.A fenekemet lépcsőzéssel formálom,komolyan, a 3.-on lakunk,és csak sétálni szoktam fel-le,ez is segít.

A hasamra meg csak felüléseket szoktam csinálni.

Szépen haladok,lassan ujra a régi leszek,

feszes testtel. :D

Arra azonban vigyázz,hogy ne legyen izomlázad,mert attól más izű lehet a tejed,és ne erőltesd meg magad a mozgással,csak fokozatosan!

Sok sikert! :)

2013. márc. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%

A szoptatás baromira nem függ attól, mennyit eszel, persze koplalni nem szabad, de ésszerű diétát nyugodtan lehet. A tej termelése a szoptatás gyakoriságától függ, nem attól, mennyit eszel. Sportolni, mozogni is nyugodtan lehet szoptatás mellett, arra kell csak vigyázni, hogy kényelmes sportmelltartót viselj.

Harmadik gyerkőcöt szoptatom, most 8 hónapos, edzek rendszeresen, versenyre készülök, nincs gond a tejjel, a nagyoknál sem volt soha.

Szoptass igény szerint, akkor elég tejed lesz, az egészséges és tartós fogyást meg amúgy sem koplalással, hanem mozgással érheted el.

Sok sikert!

2013. márc. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 frászkarikaborsó ***** válasza:
100%
50 kiló voltam terhesség előtt, sajnos már korábban is, egész terhesség alatt és most szoptatás alatt is cukorbeteg diétát kell tartanom. Ennek köszönhetően kb 3 hónap alatt ismét 50 kg lettem szülés után. Tejem van rendesen, a baba nem éhezik. Nem ezen múlik :) Mozogni is szabad, én a baba 2 hónapos kora óta hasizmozok, sem a tejmennyiséget, sem a baba étvágyát nem befolyásolta.
2013. márc. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
en 3 honapja szultem, 2o kilot hiztam (az elso babaval is), 3 kilo hijan visszanyertem az alakomat Norbi update -el (kulfoldon elek, a termekeit nem veszem meg, csak a kodokat tartom be.) Az elso babaval meg gyorsabban visszanyertem az alakom, es sokaig szoptattam.
2013. márc. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!