Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Azaliát csak szoptatás alatt...

Azaliát csak szoptatás alatt lehet szedni?

Figyelt kérdés
Mától nem szoptatok már. Eddig az Azaliát szedtem, mivel csak ilyesmit lehetett. Most akkor hogy legyen? Váltanom kell? Vagy már ez így nem véd rendesen? Csomag közepén vagyok.
2009. szept. 13. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom a tejed egyik napról a másikra nem fogy el. Ez a lényeg, nem az, hogy mától nem szoptatsz, mert attól tejed még van. Viszont minél előbb menj el az orvoshoz, hogy írjon másik gyógyszert, addig meg szerintem védekezzetek máshogy (is), ha még nem szeretnétek kistesót.
2009. szept. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem túl sok a tejem már, azért is hagytam abba, fél decit ivott meg naponta (=semmi.) Szóval megfogadom a tanácsodat. köszi
2009. szept. 13. 21:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ezt szedem, nekem azt mondta a dokim, hogy addig kell ezt szednem amíg egy csepp tejem is van,tehát ha egyáltalán nem lesz akkor térhetek át másikra.
2009. szept. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen!
2009. szept. 13. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!