Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Normális az extra érzékenység?

Normális az extra érzékenység?

Figyelt kérdés

terhesség alatt is érzékenyebb voltam, de most fokozódott a dolog. bármin sírok.

nincs depresszióm, általában jó a kedvem, csak többször "törik el a mécses" mint szokott. kisírom magam és minden ok.

a hormonok miatt lehet? és amíg szoptatok végig ilyen lesz, vagy csillapodik majd?


2013. márc. 11. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is elbőgtem magam sokszor, nem tudtam kontrollálni.

A hormonok miatt van, valakinél extrán kijön, valakinél nem annyira.

Én képes voltam elsírni magam azon is, hogy egy hülye zacskót nem tudtam kibontani. Párom meg csak nézett rám nagy kerek szemekkel. :)

Ez van.


Nekem szülés után erősödött, amikor feleszméltem, hogy anya lettem, na meg hát gondolom elöntöttek megint a hormonok.

Aztán javult a helyzet, de hónapok kellettek hozzá.

Kitartást!

2013. márc. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, normális :) Elmúlni nálam nem múlt el, csak átalakult, sokkal könnyebben meghatódom és könnyezek meg dolgokat. 13 hónapos a fiam.
2013. márc. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 frászkarikaborsó ***** válasza:
Normális, a hormonok miatt van.
2013. márc. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!