Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha beadatom magamnak a H1N1...

Ha beadatom magamnak a H1N1 oltást az átmegy az anyatejbe és megvédi a fiam, vagy nem ábrándozzak?

Figyelt kérdés
2009. szept. 15. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:

szia!


Maga az oltás nem megy át. Viszont az oltás olyan anyagokat tartalmazhat , amire a szervezet reagál, vagyis az immunrendszer. Ellenanyagokat kezd el termelni fokozott számban. Ezek már bejutnak az anyatejbe. Viszont nem vagyok ezzel foglalkozó szakember, tehát ennél többet én se tudok... és azt hiszem még nem is vizsgálták a hatóanyagot sem terhes , sem szoptató anyákon!

2009. szept. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a babádnak nem fog védettse´get nyújtani.....
2009. szept. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sztem sem megy át,gondolj bele,akkor családon belül akkor nem is kellene minden babát beoltani a kötelezőkkel,ha az anyatejjel átjutnának az ellenanyagok.
2009. szept. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ma mondták a szülésfelkészítőn a sote II-n, hogy ott NEM ADNAK ilyen oltást a kismamáknak.

Az előadó nőgyógyász szerint csöppet sem veszélyesebb, mint bármely más influenza, illetve inkább idősek és gyerekek kapják el. Én biztos nem adatnám be, még ha kötelező lenne is az előbbi válaszolók indokai miatt. Merthogy volt már ilyen hír is, hogy kötelezővé teszik.

2009. szept. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok: Bocsi, nem voltam tisztában, hogy most melyik topikot is nézem... :o) szerintem ha már megszületik a babóm, akkor is a fenti véleményen leszek: tényleg nem tesztelték a szert kismamákon és szoptatós anyákon sem, ki tudja, milyen negatív hatása van. De a kisgyerekeknél is úgy tudom, hogy bizonyos kor felett lehet beadatni.

Mégegyszer bocs, csak friss volt a mai élmény :o)

2009. szept. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Bővebb információ:


a


ZeitGeist the Movie-ban, online ingyen nézhető:


[link]


(kb. a 36. perctől...)

2009. szept. 22. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!