Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 6,5 hónapos anyatejes babám...

6,5 hónapos anyatejes babám van, és még nem jött meg a menstruációm? Normális ez?

Figyelt kérdés
Az első babával már 5 hónap után megjött,most meg semmi.
2013. márc. 17. 14:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, normális. Szülés után 1 évvel is megjöhet, az még mindig normális.
2013. márc. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
általában amíg szoptatsz nem jön meg. persze ez nem minden esetben vagy így.
2013. márc. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
lehet hogy egy jó nagy hülyeséget írtam, de nekem a kettő összefüggött, és valamit olvastam róla persze azzal nem tudom mi van aki 3 évig szoptat. annak csak megjön :)
2013. márc. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom,én is szoptatok és nekem szülés után 8 héttel meg is jött rendesen!
2013. márc. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Normálisnak tekinthető az is, ha pát héttel szülés után jön meg, és az is, ha másfél évvel, amennyiben még sokat szoptat az anyuka.
2013. márc. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 xStefix ***** válasza:
100%

Nagyon vegyes, hogy kinél hogyan alakul, sok minden belefér még a normálisba. Ha igény szerint ill. elég gyakran szoptat valaki az első időkben, az elvileg elhúzhatja a menzesz visszatérését is. De ez nem garanciális, és egyéb tényezőktől is függ.

Nekem a nagynál már 2 hónaposan megjött, mert nem igény szerint szoptattam az elején. Most a kicsit viszont már igen, így 9 hónaposan tért vissza a piros. De ha nem kerültem volna be nemrég fél napra a kórházba, lehet, hogy még tovább is megúsztam volna...


Szóval igen, teljesen normális. :)

2013. márc. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A keresztfiam 2 éves múlt januárban, még szopizik. Az anyukájának még egyszer sem jött meg.
2013. márc. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem a lányom 8 hós volt amikor megjött. Szoptattam éjjel nappal:))) Szopókásnak becéztük, mert nem szakadt le a ciciről. Aztán amikor egyik napról a másikra nem akart már szopizni annyit, akkor jött csak, de pl ismerősnek 2,5 évig szopizott a fia és neki nem jött meg azalatt... Vegyes nagyon.
2013. ápr. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az első babám 5 hónapos volt, mikor megjött, pedig éjjel-nappal a cicin lógott. Fiam 4 hónapos és 10 napos volt, mikor megjött, őt is még most is (6 hónapos) napi 8x szoptatom, de ő 1-1 alkalommal csak 5 percet cicizik, míg a Lányom másfél órákat szívta a cicit. Szóval nincs erre okosság. :o) A barátnőm egyébként másfél éve szoptatott, mikor megjött neki. És az is teljesen normális.
2013. ápr. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!