Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hónapos a kislányom, anyatej...

6 hónapos a kislányom, anyatejes. Kb. másfél hónappal ezelőtt megjött a menstruációm, azóta viszont semmi. A hasam kb.2 hete fáj, mintha meg akarna jönni, de mégsem. Mi lehet ez? Történt már valakivel hasonló?

Figyelt kérdés
2009. jan. 21. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia.Remélem tegeződhetünk, nekem elsőnek 5hónaposan jött meg a menstruációm, és utána semmi, a lányom elég nyügi volt előtte, nekem meg görcseim voltak utána mikor elmult...ez a méhösszehuzodás teszi, rendeződik odabent minden, azóta megint megjött ,kb. 1-2hete mult el megint...én azt hittem terhes vagyok, mert olyan volt, ja és görcsöltem, fájt a hasam mielőtt megjött volna, amikor szoptattam, csillagokat láttam , annyira fájt..


szia egy 8hónapos kisbaba anyukája

2009. jan. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Már én is kezdtem bebeszélni magamnak, hogy terhes vagyok, bár semmi tünetem nincs. A hasam viszont nagyon fáj. Ezek a fránya hormonok...:-)
2009. jan. 21. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!