Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyukák aki szoptatás mellett...

Anyukák aki szoptatás mellett rendszeresen tornáztok válaszolnátok?

Figyelt kérdés

tegnap kezdtem ezt a fajta mozgást,idáig nem sportoltam,csinálhatom minden nap vagy inkább minden másnap?

http://www.youtube.com/watch?v=La14c-9TAe8&feature=related


2013. márc. 20. 11:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem durva, ezt akár minden nap is csináhatod. Ha csak most kezded, arra figyelj, hogy ne csináld végig egyből az egészet, neked is megterhelő, izomlázad is lehet (ez utóbbi pedig hatással van a tejre is). Fő a fokozatosság. És sok folyadék :) A mozgás is kivesz, a szoptatás is, így az sok kell nagyon.
2013. márc. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm,tegnap csináltam először ,nincs még izomlázam,nem kell pihentetés vajon az izomnak?
2013. márc. 20. 11:52
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem durva! De azért figyelj oda a tejedre nagyon!!!! A tej savasodhat is az izomláztól és más lesz az íze! Ami pedig még nagyon fontos, a tej mennyisége csökkenhet. Nekem ezért kellett abbahagynom, mert pár nap után lényegesen kevesebb tejem lett. Nem biztos hogy ma lesz izomlázad, lehet, hogy csak holnap fog jelentkezni.
2013. márc. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM,AKKOR MA KIHAGYAM ÉS HOLNAP TALÁN ÚJRA CSINÁLOM.
2013. márc. 20. 12:09
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én napi 40 percet tornázok, nem hiszem, hogy változott volna az íze. Az izomláz miatt tényleg változhat az íze, a tej meg nem a mozgás miatt csökken, hanem, mert sokan elfelejtik, hogy inni kell... Torna+ szoptatás mellett már akár 3,5 litert is. Ki is izzadod, a tejhez is kell...

Mondjuk én úgy 20 perc mozgással kezdtem az elején (Baba-mama tornával), aztán növeltem.

2013. márc. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 5 ös! Én is tisztában vagyok vele, hogy több folyadékot kell inni ilyenkor! Sportoltam a szülés elött 3 nappal is még! Mindig is sportoltam! A folyadék mennyiséget természetesen növeltem, csak azt nem szabad elfelejteni, hogy a szervezetet igénybe veszi a mozgás és a tej is égeti a kalóriákat! Feltehetőleg ezért is mondják, hogy szoptatás ideje alatt az anyukának több pihenésre van szüksége! Én a saját példámat mondtam és nem azt, hogy ez mindenkinél így történik. Valószínű hogy ez is egyén függő mint sok minden más is! 3-a voltam!
2013. márc. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%

Én nem csinálnám, mert akkor el fog menni a tejem világgá belőle.De te tudod.

Én a helyedbe 1 éves után csinálnám, amikor már nem szopizik a kisbaba.

2013. márc. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
31. percet néztem, izzadnak, mint egy ló. Biztos jó ez szoptatás alatt? Szerintem sok, főleg a 45 perc. Én kipurcannék. Mondjuk ikreim vannak és estére hulla vagyok a 4-5 óra alvás és szoptatás mellett én tuti nem tudnám csinálni .. de nem is terhelném ezzel most a szervezetem.
2013. ápr. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi,a fiam ár 20 hónapos:)
2013. ápr. 3. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!