Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt lehet naponta...

Szoptatás alatt lehet naponta egy csésze csalánteát elfogyasztani a napi 1,5 liter szoptatós tea (laktoherb) mellett?

Figyelt kérdés
Kisfiam 2,5 hónapos, még van tejem, nem sok, de amíg van szeretném a vasat ilyen formában pótolni.Lehet????
2013. jan. 14. 09:36
 1/6 krisztivan ***** válasza:
100%
Ha jól tudom a csalántea igen erős vízhajtó is!Ezért szerintem nem ajánlott.A másik pedig,hogy igen csekély mértékű vashoz juthatsz növényekből.Jobban jársz ha vörös husokat eszel.MInden nap egy kocka hússal többre mész.
2013. jan. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha nem sok tejed van, és jól értem, hogy ki kell egészíteni, én inkább a HIPP Natalt javaslom, vagy napi 1 dl vörösbort, esténként.

A csalánnak erős vértisztító hatás van, a kiválasztott anyagok bekerülhetnek a tejbe, én nem kockáztatnék a helyedben.

2013. jan. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! a Hipp-et majd kipróbálom:)
2013. jan. 14. 09:53
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A vízhajtó hatása átmehet a babára, ezért inkább ne idd! a laktoherbből is felesleges szerintem annyit inni, ha nem hat, inkább minél többsz9r tedd mellre a babát és pár korty vörösbort/vastabletttát szedj mellé!
2013. jan. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem szopik a babám, mert nem tud, így fejem neki a tejet rendszeresen 3 óránként. A laktoherbet már szinte megszokásból iszom.De jó, mert így legalább beviszek annyi folyadékot amennyit kell.Mert ha a konyhában arra járok, mindig megiszok egy pohárral.Meg ártani nem árt, úgy gondolom. Igazából 2 filter megy 1,5 literbe.Nem is annyira tömény, de mégis ízesebb,mint a víz!Az alkoholos italoktól eddig távol tartottam magam.A vörösbor nem árt a picúrnak?
2013. jan. 14. 14:09
 6/6 anonim ***** válasza:
A laktoherbel vigyázz mert az én babám hasfajós volt tőle..
2015. okt. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!