Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha egy anya szoptat akkor mi...

Ha egy anya szoptat akkor mi kerül a tej helyére?

Figyelt kérdés
Mert ugye akkor eltűnik a tej egy része, de akkor mi kerül a helyére? Zsírszövet? Vagy nem kerül a helyére semmi és lógni fog?

2013. márc. 20. 18:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
lógni hát.
2013. márc. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
lógni fog, de persze egy picit majd visszább is húzódik majd. Vannak mellizom erősítő gyakorlatok amiknek utána nézhetsz, hogy kevésbé lógjon.
2013. márc. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez egy nagy tévhit ha lógni fog a mell akkor a terhességtől is lógni fog, nem kell ahhoz feltétlen szoptatni.
2013. márc. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
szóval a szoptatástól nem lóg csak a terhességtől azt mondod?
2013. márc. 20. 18:53
 5/13 xStefix ***** válasza:
96%

Jaj. :)

A mirigyszövet leépül és az izomszövet egy része (a szerencsésebbeknél az egész) visszaépül. Ez kb. 1 éven át tart, minden menstruáció alkalmával visszajön valamennyi.

A "lógás" a tartószövetek, -izmok megnyúlásából adódik. Ez egyrészt genetikailag öröklődik, másrészt tornával javítható.

2013. márc. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
remélem igazad van
2013. márc. 20. 19:18
 7/13 Puszedly :-) ***** válasza:

Tornával sokat lendíthet magán a páciens.

Azonban azt nem árt tudni,hogy idejében el kell kezdeni.

2013. márc. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Bocsánat az off-ért. xStefix, azt írod, hogy minden menstruáció alkalmával visszajön egy kicsi. Én nem menstruálok egyáltalán (PCOS miatt 15 év alatt 4 ciklust produkáltam). Akkor ne is reménykedjek? Köszi a választ és bocsánat, hogy belekérdezek.
2013. márc. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
És PCO szindrómával sikerült teherbe esni?
2013. márc. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 xStefix ***** válasza:
Ööö, hát ezt nem tudom. Szerintem enélkül is sikerülhet, bízva a Természet működésében.. de pontosat nem tudok erről. :(
2013. márc. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!