Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatáskor is kb annyival...

Szoptatáskor is kb annyival eszik többet az anyuka, mint a terhesség alatt?

Figyelt kérdés

2013. márc. 13. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Én kevesebbet eszem. A tej nem az étel mennyiségétől függ. Fontos, hogy egészséges ételeket együnk, de nem kell sokat. A tej termelődése inkább a folyadékbeviteltől számít...
2013. márc. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Terhesen sem ettem többet, és szoptatás alatt sem. Mondjuk szopi alatt talán többet ittam vizet, gyümölcslevet mint amúgy.
2013. márc. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1. a terhességre is ezt mondják :-). én meg a kezdetektől fogva (az első egy hetet leszámítva) rengeteget eszem (minőségi ételekből). a családom és a férjem csak néz rám kerek szemekkel, h mennyi kaja tűnik el bennem. és nem igazán hízom, szóval valamire biztos kell...
2013. márc. 13. 09:56
 4/7 anonim ***** válasza:
én is rengeteget eszem,csak én hízok is,iszonyatosan kívánom a kaját,napi egy tábla csokit megeszek.
2013. márc. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4. én nem úgy fogalmaznék, h kívánom a kaját. én rendesen éhes vagyok, ha nem eszem, kopog a szemem az éhségtől. és nem is nasikat eszem, édességet pl szinte egyáltalán nem, émelygek és szédülök tőle, hanem komplett menüsort és mellé rengeteg mást, pl fagyasztott piros gyümölcs (mindegy, mi csak piros legyen a színe), friss zöldéség (főleg rete és hegyes erős paprika) és gyümölcs mellé avokádó, padlizsán, padlizsánkrém, tökmag és mindenféle olajos magvak. na ezt két pofára a terhesvitamin, a magnézium és B6, a vas és a folsav mellé. vagy eszem vagy boltban vagyok, ha egyik sem, akkor bizonyára éjjel van és alszom :))
2013. márc. 13. 10:59
 6/7 anonim ***** válasza:
3 hetes a babám és többet eszem mint terhesség alatt, szörnyű....farkas éhes vagyok állandóan, egy lovat meg bírnék enni, nincs kívánósság, mindegy mi csak kaja legyen. Fogyok, tehát tuti nekem is eldolgozza a szervezetem, jó sok a tejem is.
2013. márc. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt csak az elején, az első trimeszterben volt farkasétvágyam, akkor rám is furcsán néztek a közelemben lévők, hogy mit tüntetek el a pocimban. :) Kb. 17 kilót híztam egyébként. Mióta megszültem, azóta viszont egyre többet eszem! :D Én is folyamatosan éhes vagyok, korog a gyomrom, mellé kívánom az édességet is (egy tábla csokit kb. 2 perc alatt benyomok). Inni is brutális mennyiséget iszok. Mikor a kisfiam este elaltatom (akkor általában 1 óráig cicizik), utána úgy érzem magam mint egy aszott múmia. Akkor egy húzásra iszok meg 4 dl szörpit, plusz még utána is iszok... De egész nap innom kell. Ehhez képest már ugyanannyi a súlyom mint terhesség előtt, mindenki mondja, hogy nem látszik. Annyiból mondjuk nem újdonság a számomra, hogy már a második babám született és az elsővel is ugyanez volt. Fél éves korára eredeti súlyom volt, 1 évesen már kevesebb és akkor is rengeteget ettem és ittam. :D De én azt vettem észre, ahogy egyre kevesebbet szoptattam az első gyerekem, úgy normalizálódott az evésem is, úgyhogy szerintem szorosan összefügg a dolog!!!
2013. márc. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!