Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen tejserkentő teát...

Xbettyx kérdése:

Milyen tejserkentő teát ajánlanátok? 8napos a picurom, eddig Laktoherbet ittam, de ugy néz ki ez hasfájást okoz neki elég rendesen (édeskömény tartalma miatt állítólag). Most abba hagytam. Amugy sincsen sok tejem (fejnem kell és cumisüvegből eszik)

Figyelt kérdés
2013. márc. 27. 18:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Urtica urens CH5. Na ettől annyi tejem lett, hogy amikor nem fejtem, mellgyulladásom lett.
2013. márc. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én a Mecsek Tea Szoptatós változatát ittam, annak bírtam az ízét. De gyanítom, abban is van édeskömény. Itatott velem a családom sört, tejet, szedetettek velem görögszénamag kapszulát. Valamennyi tejem volt éppen, de rövid ideig tartott (3 hónap).
2013. márc. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A kamillától fáj a kicsid hasa, nem az édesköménytől.

DM-es Allnatura nagyon jó!

2013. márc. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kecskerutafű tea.
2013. márc. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

Szoptasd a babád, ez a legjobb tejszaporító.

Miért üvegből eteted?

Próbáld fekve, ülve, hónaljtartásban szoptatni. A fejéssel nem lesz annyi, mintha szopizna.

2013. márc. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig úgy kezdtem az evést, hogy mellre tettem...két hét elteltével sikerült bimbóvédővel valamicskét rácuppannia a cicire...mindig cicizéssel indítottam, de nem ment neki és utána ment a lefejt tej, meg a tápszer, mert ugye kevés is volt a tejem.

Próbálkozni kell, de nem minden áron! Én is elhagytam a Laktoherb-et, azóta görögszénamag kapszulát szedek...6 és fél hónapos a babám...kb 5 hónapig fenntartotta a tejmennyiségem, mostanában kezdett el csökkenni...de 6 hónap után nem is csoda szerintem.

Igyál nagyon sokat (sokak az alkohol mentes sörre esküsznek), figyelj oda, hogy enned is kell valamit, ha tudsz pihenj mindig a babáddal, és fejjed kitartóan, hogy maradjon, vagy kezdjen akár szaporodni is a tejed!

Sok sikert!

2013. márc. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azért cumisüvegből mert nekem bimbóvédővel sem nagyon megy. vagy nem jól szívja, vagy nem megfelelő a bimbóm. Igen igen fejem kitartóan, tápszert egyáltalán nem adok neki amig van annyi tejem, de lehetne több is, mert ugy kapok még tejet kiegészítésnek. A Laktoherbre sokan panaszkodnak. Pihenni vele?? ááááá...hát hogyan??? a házimunka, mosás, főzés, takarítás is itt van :) Jó az aki tud a babyvel pihenni
2013. márc. 28. 15:12
 8/10 anonim ***** válasza:
Karamalz maláta ital (szerintem hasonló íze van, mint a kólának. A citromos fincsi). Vagy alkoholmentes sör (ha szereted).
2013. márc. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A mecsek, és a laktoherb sok babánál,köztük az enyémnél is hasfájást okoz. Próbáld ki a Fitolac teát, nekünk az szuperül bevált, és a homeós bogyók közül az urtica urens ch5 és a ricinus communis ch5. Ezek úgy belövik hogy éjjel is arra kelsz hogy feszül, és ömlik mindenhova...:))) sok sikert,és ne add föl!
2013. ápr. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja, és én is úgy kezdtem hogy fejtem, mert nem tudott jól szopni, kicsi a bimbóm. Én azt tudom javasolni hogy többféle bimbóvédőt próbálj ki, mert az egyik be fog válni. És tarts ki, mindig probálgasd,mert ha megszokja annál nehezebb dolgod lesz. Én már teljesen lemondtam hogy szopni fog mikor az aventes védő bevált de dicsérik még a mam-osat is. A méret se mindegy. Nekem Nagy s cicim a bimbó viszont kicsi és a nagy védő vált be ennek ellenére. A másik legfontosabb hidd el hogy sikerülhet! 9es voltam
2013. ápr. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!