Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 1hetes csecsemő kb mennyi...

1hetes csecsemő kb mennyi tejet kell szopizzon? Ha lefejem mellszívóval ugyanúgy termelődik a tej?

Figyelt kérdés
sajnos nagyon béna mellbimbóm van nem tudja a kicsi szivni belőle a tejet és éhes nyugtalan ha nem eszik eleget..
2009. szept. 19. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan fejjed ugyan úgy termelődik de vigyázz arra hogy ne erős fejőgépet használj mert az elapasztja, vagy fejd kézzel!Amúgy nekem ikreim vannak és 1 hetesen olyan 40-50 et ettek és szépen fejlődnek!!!!!
2009. szept. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ja és még használhatsz bimbókiemelőt!Ez eleinte lehet furi lessz de hamar meg szokod!
2009. szept. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is a bimbóvédő vált be, szerintem próbáld azzal.

Az én babám 1 heteseen 40-50 grammokat evett, de volt, hogy csak 20-at. Ha sír mindíg ragd mellre ettől a tejed is több lesz, és a baba is nyugodtabb lesz, de ez jó pár hét türelemjáték.

Az én babám most 10 hetes és már nagyon szépen haladunk, de az eleje nagy kínlódás volt.

Kitartás!

2009. szept. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!