Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt ehetek Haribo...

Szoptatás alatt ehetek Haribo epres gumicukrot?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 7. 09:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Ehetsz.
2013. ápr. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Miért kell ilyen hülyeséget kérdezni??
2013. ápr. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Gondolom azért kérdezi, mert az eper allergizal, egy év alatti gyereknek nem szabad adni es attól fel, hogy a tejben kivalasztodva problémát okoz a babanal.....
2013. ápr. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%

Az eper magja ami allergizál!!

A gumicukor van nincs benne a magja!

Eper szörpöt, eper üdîtőt is lehet inni.

Eper joghurtot is lehet enni, amiben csak gyümölcs velő van, lepasszírozott eper, nem gyümölcs darab.

2013. ápr. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%

:)))))))))))))))))


Köszönöm kérdező, jót nevettem!

2013. ápr. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
az epres gumicukor nem látott epret.olvasd el az alapanyagokat
2013. ápr. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az epres dolgokban, pl csoki, gumicukor, joghurt, pont annyi eper van mint egy pohár kávéban.

A gumicukor egyébként állati dolgokat is tartalmaz, nem szeretnék nagy hülyeséget írni de azt hiszem szarvasmarha csontjának a velejét teszik bele, akkor sem ennék gumicukrot ha kényszerítenének rá.

2013. ápr. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
ès mi baj a velővel?
2013. ápr. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Semmi...csak én nem enném meg :)
2013. ápr. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sokan talán már értesültek arról, hogy a zselatin bizony állati fehérjéből származik: előállítására hús- és bőripari melléktermékeket használnak fel. A zselatin tudniillik a porcos részeken, a csontok felületén, a bőr alatt, az izmokban és legfőképpen kötőszövetben tenyésző kollagén nevű fehérje irreverzibilis (vissza nem csinálható) hidrolízisével keletkezik. A boltban azután már por vagy lapkák formájában szerezhető be (E-száma: 441): szaga nincs, színe sem sok, íze is csak alig – éppen annyi, hogy adjon egy kis bónuszbukét a vele felturbózott ételeknek.”


Ezt találtam, tényleg nem "annyira" visszataszító, de engem borzaszt a szó, hogy melléktermék.

Nem ennék gumicukrot, és nem is javasolnám.

2013. ápr. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!