Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tejkiütéses az 1 hónapos...

Tejkiütéses az 1 hónapos fiam. Kell-e tejmentes diétát tartanom? Illetve ehetek-e barackbefőttet? Colief cseppet eszik.

Figyelt kérdés
2013. márc. 1. 12:56
 1/3 gabszem ***** válasza:
Állítólag, ha anyatejes vattával bekened, elmúlik. Nekünk az orvos írt fel gyógyszertári krémet és attól pár óra alatt elmúlt. Szerintem barackot nyugodtan ehetsz és szerintem nem kell tejmentes diétát tartani, mert ezek a kiütések elvileg nem attól vannak.
2013. márc. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hónapos koráig volt tejkiütéses. Mindent megpróbáltam, nem ettem tejterméket, aztán nem ettem narancsot, anyatejjel kentem, krémmel kentem... végül, amikor már azt mondtam, hogy nem csinálok vele semmit és én is eszem mindent, egyszer csak elmúlt :)
2013. márc. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2013. márc. 1. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!