Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 3 hónaposan fejlődési ugrás...

3 hónaposan fejlődési ugrás nálatok meddig tartott?

Figyelt kérdés
Újabban két hete 2 óránként szopizik (csak anyatejes) éjjel-nappal. Annyiszor adok neki ahányszor megéhezik, de elég fáradtak vagyunk. Egyszerre csak egy ciciből eszik, nagy kortyokban, szóval sok tejci van, utána elégedetten elengedi és alszik egyet. Hiába próbálom a másik mellet is, nem kéri. 7,5 kiló, szépen gyarapszik. Amúgy vidám mosolygós baba. Szóval meddig tarthat ez?
2013. ápr. 18. 06:51
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Nem kellene 2 óránként szoptatnod, főleg éjszaka. Lehet, hogy inkább azért sír, mert sok levegőt nyel, és fáj a hasa. Ha van elég tejed, akkor 3 hónaposan már elég lenne 3-4 óránként szoptatni.
2013. ápr. 18. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem is jobb lenne ritkábban, de tényleg nagyon éhes. Olyan mohón rákap és csak nyel, nyel, mintha egy hete nem evett volna. Már nem hasfájós, és ha csak komfortszopi kéne neki, akkor egy perc alatt elaludna. Régebben szokott ilyet kérni, még evés után is, elalvás céljából. Jól és mélyen is alszik.
2013. ápr. 18. 07:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálunk nagyon észrevehető volt, ő is 2 óránként evett éjszaka, nappal pedig szinte állandóan cicizett, szerintem több, mint 1 hét volt, mire visszatértünk a régi kerékvágásba, de nekem mindig 2 ciciből kellett szoptatni, nehezebben állt át a szervezetem a többlet igényre.

Most majdnem 11 hónapos a kislányom és még mindig nagy cicis, úgyhogy sikerült (6 hónaposan is volt egy ilyen időszakunk, nagyon nehéz volt, a hozzátáplálás nagyon lassan ment)!

Ha neked eleve sok a tejed, biztos csak 3-4 napot vesz igénybe az átállás, addig tényleg fárasztó lesz, kitartást és hosszú szoptatós időszakot kívánok!

2013. ápr. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!