Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatas alatt milyen gyogymo...

Kedwes kérdése:

Szoptatas alatt milyen gyogymodot tudtok megfazasra? Folyik az orrom, faja fejem es a torkam. Alternativ gyogymodokra lennek kivancsi, hogy ne artsaka kicsinek

Figyelt kérdés

2013. ápr. 21. 09:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt.

Megfázást nem nagyon szoktak gyógyszerekkel ilyenekkel kezelni. Orrsprayket lehet használni, ha lázas vagy, fáj a fejed, akkor a mind paracetamol, mind ibuprophen tartalmú gyógyszert be lehet venni (pár napos alkalmazása nem árt.).


Egyébként a patikák többségében vannak homeopátiás szerek, amiket nyugodtan lehet használni. Megfázásra az OSCILLOCOCCINUM nevű "gyógyszert" javasolnám.

2013. ápr. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ui: a nátha vírusus eredetű, csak tüneti kezelése van
2013. ápr. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]


itt kicsi utána tudsz olvasni

2013. ápr. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
én is a homeos bogyókat tudom javasolni. nekem mindig hatottak.
2013. ápr. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
megfázásra nincs igaz gyógymód. lázcsillapító, orrspray a tünetek kezelésére, és pár nap alatt elmúlik.
2013. ápr. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat
2013. ápr. 21. 09:40
 7/8 anonim ***** válasza:

Fokhagyma


2009 decembere óta nem szedtem gyógyszert, mert terhes lettem a kislányommal, azóta már született egy kisfiam is, és a folyamatos terhesség + szoptatás + terhesség + szoptatás miatt én is kerültem, hogy bármire gyógyszert vegyek be. Amikor megfázom (szerencsére nem gyakran), vagy érzem, hogy kerülget valami, akkor összetörök 2 gerezd fokhagymát, ráteszem kenyérre és gyorsan megeszem. Ez még mindig bevált idáig.

2013. ápr. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
fokhagyma! Nálam csodákra képes. Én pl.:mindig azt eszem többször naponta influenza szezonban és már 8 éve nem voltam influenzás. Komolyan,nem túlzok. De simán magában vagy pirítósra ne főzve meg párolva meg ilyesmi.
2013. ápr. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!