Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nincs terhesség alatti...

Miért nincs terhesség alatti depresszióra valami "normális" megoldás? 21. században élünk, de a nőkkel megint ki van cseszve. Hadd szenvedjenek. Vagy igazi gyógymódot tudtok?

Figyelt kérdés
2013. márc. 13. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát konkrétan depire nincs amit szedhetsz,de a Sedativ PC-t kipróbálhatod...
2013. márc. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igaz nekem nem terhesen hanem szülés után szoptatás alatt jött ki de nekem az segített, amikor közösségbe voltam és volt aki egy kicit megért és tudtam beszélgetni és nem csak "baba" nyelvet halottam.
2013. márc. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Tudom mirol beszelsz. Nagyon gaz. Engem az agyhoz kotottseg utott ki. Nagyon kiborultam, a vege fele mar csak sirni tudtam vigasztalhatatlanul. Szerencsere 9 het utan fel kelhettem es azota jobb. De azert ram-ram tori a depresszio.

Amit en probalok tartani: ha erzem, hogyzuhan a hangulatom, tapasztalatbol mar rogton az elejen lehet tudni mikor jon, rogton keszitek egy citromfu teat. Mar maga a rituale is segit megnyugodni, szerintem inkabb pszichesen hat, de ha sikerul ezt vhogy rutinba tenni, akkor sokat segit. A lenyeg, hogy nagyon az elejen kell elkapni a depihullamot.

A masik pedig, hogy utanaolvastam a terhesseg alatti es utani depresszionak es a kimutatasok nagyresze arrol beszelt, hogy azokban az orszagokban, ahol magas a halfogyasztas es ezalltal az omega3 zsirsavak bevitele, ez a betegseg szinte ismeretlen. Ilyen pl Japan. Ugyhogy azota omega3-at is szedek es kb 2 het utan elkezdtem jobban lenni. Szoval lehet, hogy van ebben vmi. Mindenesetre a babanak nem art.

Probald ki, hatha neked is bevalik.

2013. márc. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jajj köszi! Aranyos vagy!! Ki fogom próbálni!
2013. márc. 13. 22:35
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nagyon félek a szülés utáni depitől.Amúgy is hajlamos vagyok rá mert pánik beteg vagyok:S

Én a tavaszban bízom mert akkor minden szebb meg jobb egy kicsit :)

Mondjuk most vagyok 40+2 és már ez alapból kikészít.Én is sokat bőgök de ez hál'istennek nem depresszió inkább hiszti:)

Remélem hamarosan jobban érzed magad.Boldog babavárást kívánok!

2013. márc. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Én még az omega 3,és a citromfű mellett még mintha hallottam volna,hogy a magnézium is segít.
2013. márc. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!