Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Létezik olyan fogamzásgátló...

Létezik olyan fogamzásgátló tabletta, ami teljes biztonsággal szedhető szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
Nekem az orvos felírt egyet, nem tudom elolvasni a nevét, valami Cere-izé, de nem tudom, ki merjem-e váltani.
2008. jún. 14. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Cerazette. És igen, szedhető. Én szedtem, volt az elején köztes vérzésem tőle, de helyreállt. A baba egészséges :o)
2008. jún. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
Ha az orvos irta fel, akkor miért félsz kiváltani? Okoasabb vagy mint az orvos?? Szerintem is szedhető, ismerek olyat, aki szedi és minden ok.
2008. jún. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17%
Minden gyógyszer árt. Persze, hogy a gyógyszeriparnak más az érdeke. Én sosem szedek semmit, pláne nem szoptatás alatt.
2008. jún. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia.Mi pharmatex hüvelytablettát használtunk míg szopiztattam.Nekem az bevált , mejd 2 évig használtam.Az tuti nem árt a babádnak.
2008. jún. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Természetesen nem vagyok okosabb, mint az orvos, de a gyermekemért én vagyok felelős, nem az orvos. Nekem minden hormontartalmú szer gyanús egy kicsit. Itt valahol azt olvastam, hogy valakinél erős vérzést okozott, erre lettem volna kiváncsi, hogy volt-e ilyen tapasztalatotok, vagy nem volt mellékhatása. Köszönöm szépen a válszokat.
2008. jún. 14. 23:23
 6/8 anonim ***** válasza:

Ehhe, Pharmatex kup... Az elso honapban, mikor azt hasznaltam gyogyszer helyett, terhes lettem :D

Pedig mindig hasznlatuk es mindig kivartuk az 5-10 percet.

A Cerazette-et szedheted nyugodtan.

2008. jún. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
22%
Ez így van, Te vagy a felelős, épp ezért nem kell hormonokat szedni. Csak, hogy legyen mit lehúzni megint:)
2008. jún. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia!Nyúgottan kiválthatod a cerezattét én is ezt szedtem szoptatás allatt.Semmi rosz tapasztalom nem volt,de nem menszeszeltem tőle mint más anyuka(11hónapig)
2008. jún. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!