Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha 2 órás sétára megyünk,...

Ha 2 órás sétára megyünk, akkor a tejet hogy tárolhatnám el útközben?

Figyelt kérdés

1 hónapos anyatejes a babám.

Van ilyen hőtárolós tartó.

nem lesz semmi baja a tejnek ebbe a melegbe?



2013. ápr. 28. 08:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
64%
Minek kellene tárolni? Le ülsz a babával egy padra es megszoptatod.
2013. ápr. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
Szobahőmérsékleten eláll 2 óráig. Viszont az hideg neki. Ha melegebben tartod akkor meg megbuggyan. Amúgy sem jó egy 1 hónapos babának egy ekkora séta ilyen melegben.
2013. ápr. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
30%
l hónapos babát NEM kell óránként szoptatni. 2 órát ki kell bírnia.
2013. ápr. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
én nem vittem magammal semmit.kerestünk egy félre eső padot,és olyan ruhát vettem fel amiben egyszerű volt szoptatni,plusz még felvettem egy kardigánt amivel takartam magam. és lehet nem is fog megéhezni a két óra alatt,főleg ha előtte megszoptatod
2013. ápr. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Babeli Zurzavar ***** válasza:
59%
Miert ne lehetne egy honapos babaval elmenni 2 orara setalni,ha nem egy zsufolt bevasarlokozpontba mennej??? jajj kerlek ne halgass a karogokra! en a fiammal es a kutyaval napi 6-7 orat voltam kint ilyenkor!... a tejet nyugodtan vidd a termoszos tartoban ha ugy erzed nem fogsz tudni szoptatni
2013. ápr. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
9%
Talán azért nem mert árnyékban van 29 fok....nem kell 2 órát sétálni vele még. És ki kell bírjon 2 órát cici nélkül.
2013. ápr. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

2 óra alatt nem romlik meg.

Mi pont 1 hónaposan vittük a lányom kórházi kontrollra, vittem üvegben tejet, én nem tudok nyilvánosan szoptatni.

Simán, hátizsákban vittem, etetés előtt fél órával betettem a ruhám alá, hogy picit melegedjen. Megitta, semmi baja nem lett, nem kell túlaggódni ezt a tej témát.


Amúgy, ha 2 órás a séta, kínálhatod neki pl. 1 óra után, addig biztos nem lesz baja. Mire újra megszomjazna már otthon is vagytok. De így igaz ahogy írták, 2 órát kibír, pláne ha végigalussza (amire van nagy esély).

2013. ápr. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nálunk pl. 19 fok van és délután is csak 22 lesz az előrejelzés szerint. Nem hiszem, hogy megromlana a tej. Mondjuk én soha nem etettem meg séta közben. Nem bír ki 2 órát evés nélkül?
2013. ápr. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Babeli Zurzavar ***** válasza:
100%

hol volt/ van az elmult 3 napban arnyekban 29 fok?! elnezest ha annyi van Nalatok, akkor pontositanam a valaszt: nalunk 20-23 fok van. ki lehet vinni a babat, sot, ha lehet be se menjetek, Neked is es Neki is jot tesz.

ja, es ha 29 fok lenne, akkor azok az anyukak akiknek van egy nagyobbikuk, azok nem mennek ki x honapig?

2013. ápr. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Milyen hónapokig? Egy 1 hónapos babáról van szó, de mindegy, az anyja tudja mit csinál vele!
2013. ápr. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!