Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 2-hónapos babám néha úgy...

2-hónapos babám néha úgy eszik hogy 5-percig rendesen aztán sir és hiába adom neki mán be se akarja kapni tényleg jól lakna ilyen rövid idő alatt?

Figyelt kérdés
2009. szept. 27. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem is ezt csinálta! Várjál egy kicsit, nyugtatgasd, úgy tedd a mellbimbót a szájába hogy érintse a szájpadlását, mert úgy rá szoktak kapni. A lényeg hogy miután elkezd sírni nyugtasd meg és még tedd a szájába a cicit, ha utána se kell többszöri próbálgatás ellenére akkor viszont annyit szívott ki 5 perc alatt ami elég neki!

Sok sikert!

2009. szept. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kicsit türelmetlen, lehet, hogy az a baj.Próbálgasd más testhelyzetekben is szoptatni, meg minél nyugodtabb helyen, akár félhomályban is, ne érje túl sok inger.

Ne menjen a tévé, rádió, ne simogasd közben, ne nagyon beszélj hozzá, míg nem válik rutinná, neki is koncentrálnia kell, ez komoly meló a kis álkapocsnak. :-)

Egyébként van, hogy szomjas, csak annyit kér.

Illetve, lehet, hogy a szelek kínozzák, sok baba szopi közben szeretne kakilni is. Próbálgasd kikísérletezni.

2009. szept. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányom már a kezdetektől 5-7-8 perc alatt intenzíven szopizott, és kész. Eleinte nekem is furcsa volt, mert a nagytesó kb. 15 percig szopizott. mivel a kislányom e rövidke szopik után is aludt nyugodtan szinte a következő etetésig, nem aggódtam.
2009. szept. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nalunk ugyanez a helyzet,csak a gond ott jon hogy o nem is hizik rendesen! Es hiaba nyugtatom, bofiztetem, masszirozom az 5perc szopi utan, ha jobban lesz akkor sem eszik mar utana, csak sir ha latja a cicit kozeledni!En infacolt is adok neki h segitsen a pukiban. Sok sikert nektek. Ha rajottel meg valami praktikara jelezz legyszi nekem is :)
2009. szept. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!