Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 3.5 hónaposan elkezdenéd a...

3.5 hónaposan elkezdenéd a kóstoltatást? Anyatej mellett?

Figyelt kérdés
2013. máj. 2. 12:36
1 2
 1/12 Jégtánc ***** válasza:
87%
Nem ha nem igényli.
2013. máj. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, teljesen felesleges. Fél évig elég neki az anyatej, ráadásul az ingyen van.
2013. máj. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
nem,mert az első 6 hónapban a legfontosabb az anyatej
2013. máj. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
22%
4 hónaposan kezdtem el,ahogyan a gyermekorvos javasolta.
2013. máj. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
30%
Ha nincs semmi gond az evéssel és a tejjel, és még elég is akkor minimum a 4 hónapos kort megvárnám, de inkább később. Mi elkezdtük ugyan 3,5 hónapos korban anyatejes babámnál, mivel ő nem volt éppen jó evő. Ezért az orvos és a védőnő is javasolta.
2013. máj. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy is!!


Nekem a védőnő, doki is mondja, hogy 4-5 hónapos kortól kezdjem el nyugodtan hozzátáplálni, de eszem ágában sincs, hiszen van elég tejem.

Nem kell mindig a dokira hallgatni, sokszor az ösztöneid megsúgják mi a helyes.

5 hónapos a lányom.

2013. máj. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A hozzataplalast nem kezdenem el, csakis orvosi javaslatra.
2013. máj. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem. Legalább az 5 hónapot megvárnám.
2013. máj. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, és nem is kezdtem el, kivártam a 6 hónapot. Örültem, hogy ilyen jól szopizik, ráér még a mindenféle vegyszerrel meg tartósítószerrel találkozni (ami manapság sajnos szinte elkerülhetetlen. Tudom, hogy előbb utóbb az lesz, de úgy gondoltam, ráér utóbb).
2013. máj. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem, nem kezdtem el. 6 és fél hónapos koráig csak anyatejes volt a babám, de nem volt gondunk az új ízekkel, új állagú ételekkel, a hozzátáplálás elejétől kezdve mindent megeszik.

A kóstoltatás megegyezik a hozzátáplálással. Ugyanúgy helyet vesz el a 100 %-osan hasznosuló, legtermészetesebb babatápláléktól, az anyatejtől, így elkezd majd csökkenni az anyatej.

2013. máj. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!