Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van olyan anyuka, aki dohányzi...

Van olyan anyuka, aki dohányzik szoptatás mellett?

Figyelt kérdés
Nem vitát akarok szítani, csak érdekel, hogy oldjátok meg. Nekem pl fogalmam sincs, mikor lenne rá időm! Egyszer cigiztem, amikor elmentem a párommal vacsorázni, akkor boroztunk is ès hat szálat elszívtam. Utána két napig fejtem és öntöttem ki. Nagyon nem érte meg! :(

2013. ápr. 5. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:
44%

Nyilván van, de a vaszínűleg már a terességet is végigbagózta, teát nyilván les@rja az egészet. És nem számít neki. ismerek ilyet, és semmivel nem lehethatni rá.


Esetlegelfogadhatóna ktartom, hogy hetente 1-2szer este, lefekvés után rágyújt a anyuka (mármint amikor a babaalszik), így reggelre kimegy a nikotin, legalábbis a tejbe nem kerül. De ali rendszeresn bagózik, az nem fog foglalkozni vele.


Én 2 hónappal az első terhessgem előtt abbahagytam, de őszintén bevallom néha 1-1 szálra elcsábultam, 5 év alatt taláb egy doboz cigiz szívtam el. " teresség, folyamatos szoptatás)

2013. ápr. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Most 4 hónapos a babám, egyre fogy a tejem, ideges is voltam. Elkezdtünk hozzátáplálni, egy étkezésben gyümölcsöt kap, 2 másikban tápszert, úgyhogy csak reggel 2x szoptatok és este lefekvésnél. Nem is nagyon bírom már tovább. A terhesség alatt is 1-2x annyira elcsábultam, hogy a párom cigijébe beleszívtam 1 slukkot. Sajnos nem tudtam letenni, csak szüneteltetni. Most vagyok úgy, hogy a reggeli szoptatás után a kávéhoz kimegyek vele a teraszra és beleslukkolok, az esti szoptatás után pedig elszívok egy cigit. Rettenetesen hiányzik. Lehet, hogy sikerült volna letennem, ha a párom is leteszi velem együtt. Kicsit fájt is a terhesség alatt, hogy nem képes velem együtt letenni, bár lecsökkentette, itthon alig gyújtott rá. Szóval ennyire cigizem szoptatás mellett. Az is fáj, hogy nem tudok úgy szoptatni, ahogy szeretnék, és belefáradtam abba, hogy erőltetem lényegében szülés óta, hogy legyen tejem. Nem vagyok jó lelki állapotban, gondolom ez is hozzátesz az elgyengüléshez. Ez most nem önmentegetés, de legalább eddig kibírtam a terhesség és a szoptatás első 3 hónapjában.
2013. ápr. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
még annyi, hogy 9 órát alszik át a babám éjjel, tehát 9 és fél óra durván kiesik két szoptatás között, amikor az egy szálat elszívom.
2013. ápr. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%
1. vagyok, a végét elírtam, szóval 2 terhesség és szinte folyamatos szoptatás mellett úgy egy doboz cigit elszívtam összesen (létező leggyengébb cigiből, ennyi talán belefér)
2013. ápr. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%
Nekem van egy ismerősöm, közel 2 éves koráig szoptatta nagy büszkén a gyerekét, mindeközben dohányzott rendszeresen napi fél-1 dobozzal nem fejegette és öntötte ki az tuti.,...úgyhogy ilyen is van. Ami fura hogy terhesen nem dohányzott.
2013. ápr. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
1. akkor kb elszívtál évi 4 cigit?? ejnye :P
2013. ápr. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok. Lehet, hogy nem tetszik sokaknak, amit csinálok, viszont azt hiszem, hogy a kérdésre válaszoltam, ezért nem értem, mit pontoznak le ilyen buzgón...
2013. ápr. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok, köszi a válaszokat! Nem én pontoztalak le, mer nem szoktam pontozni. Ettől függetlenül hasznosnak találom a válaszaitokat! :)
2013. ápr. 5. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!