Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nagyon nagy baj ha sok édesség...

Nagyon nagy baj ha sok édességet eszem szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
van h napi 1 tábla csoki is lemegy vagy még több.

2013. máj. 10. 09:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Bajnak nem baj, ha nem fáj tőle a baba pocija. De ha hízni fogsz szoptatás alatt ne csodálkozz. (Nem bántásból írom!)
2013. máj. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
Nem baj szerintem. Miért gondolod, hogy ez baj? Csak a hízás miatt parázhatsz esetleg, már ha hízós alkat vagy.
2013. máj. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

Ó, az semmi, én többet ettem, a férjem meg leállított vna, mert azt hitte attól pörög fel a babánk. De a védőnő szerint nyugodtan ehetek édességet...

:)

2013. máj. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
nem. az édesség nem ártalmas, töbnnyire nem allergizál, csak jó sok üres kalória van benne. mondom ezt úgy, h én sem kalóriatáblázattal a zsebemben élek
2013. máj. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem baj, de meg fogsz hízni, mert nem egészséges ennyi csokit enni.
2013. máj. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
A szoptatásra nézve nem baj, inkább az egészségedre nézve nem a legszerencsésebb. Próbáld minimalizálni, mert nem tesz jót a fogaidnak sem. (Aztán lehet, hogy hízol is tőle, de ez alkat-kérdése. Van, aki annyit eszik, amennyit akar, mégsem hízik. A szerencsések! :)) A helyedben azt csinálnám, hogy vennék valami kifejezetten minőségi csokoládét vagy desszertet. Ezek ugye borsos árban mozognak, nyilván, hiszen nagyon finomak. De nekem pl. visszatartó erő volt, hogy egy-egy desszertből szertartás szerűen napi 1-1 szemet ettem, és nem kajáltam be az egészet, mert tudtam, hogy akkor napokig semmi, mivel nem fér bele a keretbe még egy doboz desszert. (Míg ugye táblás csokit simán vesz az ember lánya 2-300 Ft-ért, és ezek között vannak ám finomak is) Ráadásul olyan jó volt, hogy kicsit meg tudtam jutalmazni magam egy-egy finom falattal, ha pl. idő előtt végeztem a házimunkával, de este is jó volt a páromhoz bújva elnyammogni egy kis finomságot. Szerintem, próbáld ki, hátha nálad is beválik. :)
2013. máj. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én is rengeteget ettem, annyira kívántam! és nem híztam meg, átlagos alkatú vagyok, ha eszem azért hízok :)
2013. máj. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nekem a védőnő azt mondta h nem ehetek csak 1 kockával
2013. máj. 10. 09:30
 9/12 anonim ***** válasza:
akkor ne. azon én is gondolkoztam, h vajon a megnövekedett cukortartalom növelheti-e a babánál a cukorbetegség kockázatát...
2013. máj. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Csatlakozom: akkor ne. Nem feltétlenül mindenben, de ebben határozottan jó, ha hallgatsz rá. Nehogy bajotok legyen.
2013. máj. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!