Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Másnak is fájnak a mellei a...

Másnak is fájnak a mellei a szoptatás miatt?

Figyelt kérdés
Már 3 hónapos a pici és szopik de a melleim teljesen kivannak már négy napja. Olyan érzés mintha üresek lennének, aztán mikor elkezd szopizni és beindul a tej nagyon fájnak. De két szopi közben is néha belenyilal a fájdalom és a bimbók is nagyon érzékennyé váltak , denem tudom mitől ? Eddig nem volt ez.
2013. máj. 19. 06:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Én 4 hónapja szoptatok,de ugyan ezeket tapasztalom.

Nekem sem volt eddig,csak mostanában kezdődött.

Nekem is fáj a mellem,amikor az egyikből szopik a másik fáj,feszül,szúr.De van hogy napközben is.Szerintem ez jelzi a tejtermelést.

2013. máj. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az előző jól írja, ez azt jelenti, hogy termelődik a tej, ez nagyon jó jel. Később ez már nem lesz így, de nyugi, ez csak annyak a jele, higy minden jól működik tejtermelés kapcsán
2013. máj. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a megnyugtató válaszokat.
2013. máj. 20. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!